D3 -> kilka pytań

Witam

Jak w temacie, zakupiłem sobię właśnie Diablo 3 podstawkę, jestem w drugim akcie, lada moment chce sb dokupić dodatek i tutaj pojawia się kilka pytań:

1. Zacząłem grę prywatną czy w każdej chwili mogę tą postacią dołączyć do gier publicznych, czy muszę zrobić nową oddzielną postać;

2. Jak działają paragony, i kiedy mogę zacząć się w nie bawić;

3. Jak to jest z AH, jak już wspomniałem jestem w drugim akcie, i jeszcze nie znalazłem żadnego NPC`ka odpowiadającego za AH;

4. Co jeszcze jest do roboty w "end gejmie", poza ów paragonami;

Z góry dziękuję za pomoc.

1. każdą postacią grasz gdzie i co chcesz.

2.po 70 poziomie postaci doświadczenie zdobywa sie w formie poziomów mistrzowskich czyli paragonów

3. AH juz nie istnieje

4. rifty, greater rifty, sezony, niedługo set dungeony

edit: co do pkt 2 jeżeli masz podstawke to paragony nabijają się po osiągnięciu poziomu 60 który jest tam limitem.

1) Bez problemu możesz dołączyć.
2) Paragony - tak jakby dodatkowe poziomy doświadczenia zdobywane po 60/70 levelu (zależy czy masz dodatek czy nie) dzięki którym możesz wzmocnić wybrane statystyki postaci (zdobywa się je tak samo jak zwyczajny exp)
3) W D3 nie funkcjonuje już coś takiego jak AH. Dodatkowo większość przedmiotów jest przypisana do konta (nie da się ich oddać nikomu, chyba, że wypadły nam one podczas gry z tą osobą)
4) Farma setów, sezonów, GR-ów, osiągnięć... : )

Pozdro.

1.Oczywiście że możesz dołaczyć, z tym że zazwyczaj nie ma gier na lvlach 1-50 gdyż ludzie brną przed siebie żeby wbić 70(w dodatku) i dopiero farmić sprzęt z innymi graczami.

2.Paragon Lv zdobywa się:

-W podstawce po wbiciu 60lvla, system lvlingu przechodzi na paragon lvl. Za każdy wbity jeden paragon lv dostajesz jeden punkt który możesz rozdzielić między 4 drzewka(głównie do statystyk np szansza na krytyczny cios, więcej siły czy zręczności)

-Natomiast w dodatku po wbiciu 70lvla odblokowuje ci się paragon lvl.

3. AH zostało usunięte już trochę temu, głównie ze względu na zbyt duże profity graczy płacących realną kasą za wirtualny sprzęt oraz narzekania graczy. I do dziś utrzymuje zdanie że to był nie w pełni trafiony pomysł.

4.W Endgame masz głównie:

-Wbijanie paragonów

-Robienie Riftów i zbieranie kluczy do Greater Riftów

-Farmienie sprzętu i setów

-Sezony i zdobywanie rożnych nagród w nich(Transmogryfikacje,Ramki,Pety)

-Od 15 stycznia wchodzi patch który wprowadza Sezon 5 oraz nowe typu dungenów tzw Set Dungeon

-Bicie rekordów i robienie coraz wyższych G riftów czy to Solo czy nawet w 4graczy ( oczywiście jest odpowiedni Leaderboard do tego).

Potrzebuję pomocy z kupnem gry w wersji cyfrowej, podczas kupna na battlenecie wyskakuje mi informacja że podałem złe informacje odnośnie mojej karty płatnicze ale informacje są dobre, pomocy...

Znalazłem tę stronę, ale czuję się bardzo nie pewnie kupując na niej, co myślicie?

http://swiat-gier.com/klucze-kody-24-7-automater-wysylka-automatyczna-wysylka-kodow/12433-diablo-iii-reaper-of-souls-pc-pl-kod-automat-24-7.html

oraz

http://www.kupklucz.pl/30/diablo-3-reaper-of-souls/

Problem rozwiązany, co prawda nie zakpiłem jeszcze gry, ale doładowałem sobie saldo battlenet, teraz tylko poczekać na potwierdzenie... ^^

Ps. Mam kod do Heartstone na paczkę kart, jeśli grasz w ów grę, napisz, podaruję kod w formie podziękowania.

Witam

Jak w temacie, zakupiłem sobię właśnie Diablo 3 podstawkę, jestem w drugim akcie, lada moment chce sb dokupić dodatek i tutaj pojawia się kilka pytań:

1. Zacząłem grę prywatną czy w każdej chwili mogę tą postacią dołączyć do gier publicznych, czy muszę zrobić nową oddzielną postać;

2. Jak działają paragony, i kiedy mogę zacząć się w nie bawić;

3. Jak to jest z AH, jak już wspomniałem jestem w drugim akcie, i jeszcze nie znalazłem żadnego NPC`ka odpowiadającego za AH;

4. Co jeszcze jest do roboty w "end gejmie", poza ów paragonami;

Z góry dziękuję za pomoc.