D3, maly problem z danymi!

Witam! Nie gralem w d3 sporo czasu ,dane do konta battle.net mniej wiecej zmyslilem. Nie wiem jak sobie poradzic, mam tylko CD keya diablo 3 i pamietam email. Da rade jakos to wszystko odzyskac??

Szukalem na stronie, macie moze jakis bezposredni meil do pracownikow blizza w tej sprawie ??

hasło pamietam, ale chodzi o to ze przenosi mnie na strone do zmiany hasly bo ze niby wykryto jakies akcje ( pewnie zmienne IP ) podejrzewam,ze musze podac nazwisko do imienia ktore wpisalem w koncie , ale nie wiem co wpisalem! Nie wiem wlasnie gdzie sie z tym udac, bo chce pograc a nie ma jak.

Na moim pierwszym koncie wpisałem wszystkie dane prawdziwe i zapisałem ja w notesie, a po roku nie mogłem nawet spróbować odzyskać konta bo tak sobie wymyślili :P, a teraz w diablo3 jest dobrze więc nie wiem na czym to polega, ale możesz spróbować się z nimi dogadać telefonicznie bo rozmawiają po naszemu

Wagonik ma racje. Jeśli nawet zmyślasz dane to zapisz je sobie w notesiku (też tak robię) i wtedy nie będzie problemu, a odnośnie konta to proponuje zadzwonić do niech (też dzwoniłem jak mi konto skradli) i pogadać z nimi, podać jak najwięcej szczegółów i może się uda.

U mnie było to samo co u Sheye , na 1 końcie wpisywałem byle co, a potem mi konto ukradli całe to nie pamiętałem jakie miałem wpisane imię , nazwisko i pytanie zabezpieczające . Ale teraz nie zrobiłem tego błędu wszystko zapisałem sobie w notatki od imienia do pytania oraz zrobiłem sobie chyba z 5 kopii żebym zawsze gdzieś to miał.

Tak więc Sheye jeżeli nie pamiętasz co wpisałeś musisz strzelać , przypomnieć sobie albo 2 cd key kupić mi się wydaje że innego wyjścia nie ma.

Z tego co wiem, jeżeli zauważają fikcyjne dane typu - FDfsdsd fdsdsf wiek 29 lat to można się z nimi dogadać. W przeciwnym przypadku masz problem bo u Blizzard'a mając skan dowodu osobistego potwierdzającego że to Ty jesteś właścicielem konta można zrobić wszystko.

Mi się udało zmienić fikcyjne dane, Blizz ma naprawdę dobry support, wystarczy się z nimi dogadać, a zdziałasz wiele. :D

Prosilbym o email i nr.tel jakas dobra dusze ^^

Witam! Nie gralem w d3 sporo czasu ,dane do konta battle.net mniej wiecej zmyslilem. Nie wiem jak sobie poradzic, mam tylko CD keya diablo 3 i pamietam email. Da rade jakos to wszystko odzyskac??

Szukalem na stronie, macie moze jakis bezposredni meil do pracownikow blizza w tej sprawie ??