D3 ps4

Jakie opinie macie o d3 na ps4 gra w cyfrowej kosztuje 280 wie wacham sie czy oprocz grafiki i animacji gra cos oferuje bo nie chce wydac 280 zeby przejsc gre w fabule i odstawic. Tym bardziej ze duzo opini krazy po sieci zlych sam jestem fanem d1,2 ktore po kilka razy przechodzilem

Gra jest dobra, ale za taką cenę bym nie brał. Sam ma przegrane około 700h, ale gra żyje tylko na początku sezonu przez okolo miesiąc, bo większość bisowych itemów można zdobyć w tydzień. Brak handlu (chyba, że na ps4 jest inaczej), brak endgame'u, itemy farmi się bardzo szybko, fabuła oklepana, ale opowiedziana w przyzwoity sposób.

Btw w media expert masz tą grę za 110zł i do tego dają jakiś gadżet dla graczy typu inna gra czy koszulka.

Za 100zł dorwiesz wersję pudełkową, więc no sam oceń czy się opłaca. ;)

Gra jest dobra, ale za taką cenę bym nie brał. Sam ma przegrane około 700h, ale gra żyje tylko na początku sezonu przez okolo miesiąc, bo większość bisowych itemów można zdobyć w tydzień. Brak handlu (chyba, że na ps4 jest inaczej), brak endgame'u, itemy farmi się bardzo szybko, fabuła oklepana, ale opowiedziana w przyzwoity sposób.

Btw w media expert masz tą grę za 110zł i do tego dają jakiś gadżet dla graczy typu inna gra czy koszulka.

Ja tak tylko, żeby nie wprowadzać twórcy tematu w błąd, żeby nie odechciało mu się grać w ten bądź co bądź bardzo dobry tytuł:

- Brak handlu to akurat plus, bo do wszystkiego musisz dojść samemu, a ostatnio twórcy gier sieciowych zapominają o tym.

- Brak endgame'u? Wtf? Ma taki sam end-game jak wszystkie HnS'y, bo jaki inny end-game może mieć ten typ gier? Mam wrażenie, ze news'y guru na tematy PoE vs D3 wyprały niektórym mózgi (Gdzie rifty są be, ale robienie w kółko mapek, które są generalnie tym samym już jest spoko).

- Fabuła akurat jest BARDZO dobra, żeby ją w pełni rozumieć trzeba znać ogólne uniwersum Diablo i przejść poprzednie części.

- Itemy farmi się bardzo szybko (XDD "HnS"). Zwykłe itemy na dany build możesz wyfarmić szybko, ale zanim zdobędziesz ich ancient (A teraz i te poziom wyżej) wersje to troszkę minie.

@Topic

To chyba tyle, ja polecam grę i zdecydowanie warto się w nią zaopatrzyć jeśli lubisz ten gatunek, jednak zdecydowanie nie w tej cenie. Tak jak powiedzieli inni, pudełkowe wersje można kupić bardzo tanio i ważne jest, żeby mieć grę od razu z dodatkiem, bo to on dodaje najlepszy content do gry.

Aktualnie po starcie sezonu w 2tygodnie ludzie biegaja z bisowymi ancientami. Jedyne co farmia to kamyki.

D3 ma za duzy item drop.

Sam osobiscie polecam i wole d3 niz poe. Mi brakuje handlu, ale nie takiego jak byl na poczatku d3 bo ten byl bardzo zly i zepsul gre.

W d3 lubie to, ze w kazdej chwili moge zmienic buildbez ko iecznosci robienia nowej postaci.

Jest tobardzo przyjemna siekanka i za 100zl moge powiedziec ze warto.

...

Wersji cyfrowej za 280 zł nie kupuj, jak ktoś napisał wyżej pudełko o wiele taniej znajdziesz.

W Diablo mimo wszystkich złych opinii, grało mi się najprzyjemniej. Na późniejszym etapie gry jest wiele do roboty, zawsze ktoś znajdzie się do party.

Ale tak naprawdę zależy od osoby, czy ten cały grind przypadnie do gustu.

Ja powiem tak kupiłem D3 na PS4 z dodatkami i gra się super , jedyny minus to interfejs bo na PS4 ekwipunek jest kołowy i ma on moim zdaniem negatywny wpływ na grę , ale sam grind , walki itp są na prawdę fajne .
Na PS4 w D3 gra się lepiej też dlatego ponieważ kontrola postacią jest większa niż na PC no i zawsze jest z kim grać . Na PS4 w D3 nie ma chatu gry ale jest chat głosowy po znalezieniu kompana do gry :grinning:

Grafika na PS4 jest lepsza niż na PC i na PS4 jest więcej graczy a pisze tak bo na prawdę non stop z kimś gram a na PC po 1 mało kto pisze na chacie gry po 2 mało kogo można znaleźć do gry po mimo społeczności a sytuacja jest taka że na PS4 można też dołączyć do społeczności i są nawet Polskie gdzie są wszyscy gracze D3 .

Ogólnie polecam kupić grę z dodatkami na PS4 :slight_smile: