Dark Souls 3 PvP

Mały montaż z Souls'ów 3 PvP

Widzę, że gustujemy w tym samym :D STR Build i set wygnanego rycerza, dość zwyczajne zabójstwa w pvp ale walki wyjątkowo uczciwe, mi się nie trafiają przeciwnicy, którzy nie używają estus'ów (Chyba, że właśnie do montażu wrzucałeś tylko tych "honorowych"), jakbyś chciał kiedyś razem coś pokombinować w DS3 to dodaj mnie na steam. :D

Ja nie przepadam za tak ciężkimi broniami. Ulepszyłem sobie miecz Artoriasa i większość walk wygrywam c:

Niestety nie wpadam na zbyt honorowych graczy, bo używają estusów, przyzywają sobie innych graczy do pomocy i nawet nie używają emotki na powitanie :c

@Ketsuri

38384392.jpg

Polecam robić inwazje w katedrze (Tam między tymi dwoma gigantami, przed walką z biskupami). Co prawda ludzie nigdy nie są sami, co więcej czasem są nawet w 3-4 osoby, ale prawie zawsze przywoływany jest niebieski duch, który pojawia się obok Ciebie, więc możecie się pobić 1v1, a host często pada od giganta tam w tym miejscu, które trzeba przebiec, same profity. :D Co do broni, ja tam od zawsze, tak też tutaj, używam Zweihander'a - prosty, ale efektywny. Chociaż w tej części wybór świetnych broni jest tak duży... Chyba przerzucę się na ten miecz Pontyfika, który się podpala przy użyciu Weapon Art'a, albo Pięści Demona, tak szeroki wybór, a tak mało kamyków do ulepszania (póki co). :c

Witam. Ja to bym z chęcią potrenował parry czy coś. Jeżeli ktoś jest chętny na taki trening to napiszcie tutaj czy coś :) Dzięki

Montaż całkiem przyzwoity, sam pewnie bym lepiej nie walczył, więc nie będę krytykował ;) Waszym zdaniem gdzie jest lepsza "pvp arena", za Pontyfikiem czy Anor Londo? Do tej pory walczyłem własnie przed schodami do Anor Londo. Używając czerwonego rysika większość graczy walczy honorowo, nie używając estusów, no ale niestety zdarzają się wyjątki, dla tego zawsze mam przy sobie pare Lloydów ;)

Ja walczę głównie za pomocą rysika po Pontyfiku. Na SL 80-90 co chwilę ktoś przyzywa. Wolę takie "ustalone" pojedynki od inwazji, na których nie ma żadnych zasad. Jeśli ktoś użyje Estusa w walce to ja też. Jak ktoś chce to na Steamie: kolega szop zaprosić możecie do znajomych.

Mały montaż z Souls'ów 3 PvP