DarkBlood Online

Powiem tak zagrałem specjalnie czekałem i się STRASZNIE! zawiodłem...
Można grać tylko 1 godzine dziennie później nie mamy już "Condition" i zostaje nam łowienie ryb i tyle... jak dla mnie porażka z takimś czymś;/ 1 godzina grania na cały dzień? o.O ŻAL!

Przepraszam, że piszę tutaj, ale nie chce specjalnie zakładać nowego tematu. 'Cannot connect server', błąd u mnie, czy każdy tak ma?

W ogóle ta gra ma jakąś stronę, forum poza steamowe?

na steamie jest wszystko na ich forum ten problem jest częsty i tak godzine dziennie można grac

No właśnie, na czym polega ta kondycja, że nie można robić q, czy przedmioty nie lecą, czy jak?

Dungeonów nie możesz tobić a jest resetowana o 6 rano co 24h

Na pewno jest jakieś inne rozwiązanie, żeby wcześniej zresetować, prócz item shopu, bo tak, to byłoby bez sensu.

Może im większy poziom, tym wolniej spada kondycja, lub ma się jej więcej ..

Nie ma sposobu jedynie na wekendach masz wiecej czasu... poczytaj sobi na forum na steamie
Ktoś się właśnie pochwalił że wbił 11 lvl pierwszy w grze ^^ http://i.imgur.com/stNYhkv.jpg

nie moge sie polaczyc z gra Cannot connect to server

Nie tylko ty ;p większość osób nie może ;p
a jednak komuś udaje się grać ;D http://imageshack.eu/fbR

powinni cos zrobic by wszyscy mogli grac bo tak to troche lipa... inne gry mi dzialaja bez problemu a to nie chce

No problem u nich występuje poza tym nie nagrasz się za bardzo ^^ tylko smaka sobie narobisz ;p

Nie wierzę, że można tylko przez godzinę grać.. jeżeli jednak to prawda, to ja wracam do Helmet Heroesa maniaczyć :P

Sam w to nie wierzyłem... Zostaje ci łowienie ryb pvp i siedzenie na AH tyle...

ja poczekam az wkoncu mi to zadziala bo koniecznie chce w to zagrac

A dla mnie dobrze 1h dziennie gry idealnie gdyż ciągle pracuję:) tylko cholera nie MOGĘ się połączyć masakra ^^

Heh, wszyscy na steam'ie hejtują ten stress system, masakra, oni nie myślą przed wydaniem gry? Znów upadnie jak nikt grać nie będzie......

Po przeczytaniu tego że można grać 1h max dziennie odpadam. pier**lę taką grę która mi mówi ile mogę grać.

Ja tak samo. Mam wakacje i jak chce juz w cos pograc to w gre, ktora moge grac wiecej niz 1h dziennie lol(mam gdzies jakies lowienie), a nie mam zamiaru wydawac kasy na starcie w itemy, zeby sobie pewnie zwiekszyc stamine. Koszt doladowania pewnie jeszcze z 5 euro za godzine lol.

To jest zrobione abyście nie grali całe dni NA DWÓR WAKACJE MACIE ! :)

Kłesza uparcie broni swojego hitu robiąc przy tym typowe dla niego błędy.

Jak tam gra się godzinkę dziennie? Chyba bym zwariował jakbym miał grać w mojego Dragon Nesta z takim limitem.