Darkness and Light - Pierwszy cMMORPG na rynku?

Jesli tak to ma wygladac, to swietnie, bo ZAWSZE chcialem w to zagrac. Teraz pewnie bede mial okazje : ). Z tych filmikow najbardziej pamietam lot smokiem, zjazd z gory i jakies potwory czlapiace po plazy.

Jesli tak to ma wygladac, to swietnie, bo ZAWSZE chcialem w to zagrac. Teraz pewnie bede mial okazje : ). Z tych filmikow najbardziej pamietam lot smokiem, zjazd z gory i jakies potwory czlapiace po plazy.

Kurcze, gdybym wiedziała to bym sobie zostawiła zdjęcia z gry w wersji 2005/2006 ;] Miałam na starym komputerze. Mogę Ci zdać recenzję gry ;]

Potworki to rzecz drugorzędna była, nie biłeś ich miliardów,a raczej spontanicznie aby coś wyleciało, co jakiś czas wypad na bosika. I oczywiście grupowe loty na smokach (Gildyjne w 100), było to coś wspaniałego ;] Sama czekam na sequel gry! Gdy wyjdzie w tym 2012 to będę nocować przy niej <3

Nie robię już spamu :P

^Wlasnie dlatego o tej grze tyle myslalem. Nie podobaja mi sie gry MMO, bo polegaja na tym klepaniu tysiaca potworkow, a jesli Dark and Light polegal na czym innym, to tym bardziej musiala to byc gra dla mnie : P. Poki co nie spodobalo mi sie zadne MMO, a moze to dlatego, ze nigdy nie gralem w Dark and Light : P. A recenzji nie zdawaj, bo penwie bedzie pochlebna, a ja sie tlyko wkurze, ze nie bede juz mial okazji w gre zagrac.

And so dreams come true.

Jaki był system płatności w podstawowej D&L? Obstawiam że p2p.

Inne pytanie - czemu akurat Sequel? porównując filmiki i screany, zapowiada się bardziej na remake.

Kolejny "WoW-killer"? Toż to się już nudne robi. A ten projekt nie będzie posiadał nawet połowy obiecanych funkcji. Albo będzie posiadał, ale w opłakanym stanie. W każdym bądź razie, póki co, jest to jaranie się koncepcjami jakiegośtam studia, "genialny pomysł jakich wiele". Obym się mylił.

And so dreams come true.Jaki był system płatności w podstawowej D&L? Obstawiam że p2p.Inne pytanie - czemu akurat Sequel? porównując filmiki i screany, zapowiada się bardziej na remake.

Był Free To Play z Item Shop'em. ;]

Będzie to ta sama gra z lepszymi animacjami i lepszym silnikiem gry ;]

@Dzz

Żałuj,że nie grałeś. Obecnie też nie gram w MMO ;]

Chociaż czasem mogę popłakać nad D&L. :<

Kolejny "WoW-killer"?

Pierwszy

Guild Wars 2 ma tylu wrogów co zwolenników, przez swój oryginalny styl.

Blade and Soul jest dla fanów akcji, wśród fanów WoW'a wielu takich nie znajdziesz (akcji w wowcu tyle co kot napłakał, i to tylko na bosach w raidach. myślę że to wina systemu walki).

Nowy Star Wars nigdy nie będzie mógł stanowić realnego zagrożenia dla wowa, bo będzie skierowany do fanów star wars, ewentualnie SCI-FI, ale dalej głównie Star Wars. To zupełnie inna grupa odbiorców od WoW'a

Koniec listy.

Gdy te trzy gry wyjdą popularność czy liczba graczy wowa nie zmniejszy się bardziej niż o 1/3. Poza tym, wiele osób będzie najwyżej grało w dwa tytuły, bo szkoda im będzie utraty tego co osiągnęli (zwłaszcza przy fakcie że takie GW2 to będzie B2P).

Był Free To Play z Item Shop'em. ;]Będzie to ta sama gra z lepszymi animacjami i lepszym silnikiem gry ;]

Nie jestem pewien czy F2P to dobre rozwiązanie, zobaczymy co zrobią tutaj.

Jeśli to samo z lepszą grafiką i silnikiem to faktycznie Remake.

Zbyt piękne, żeby było darmowe.

"it is not that Darkness and Light from a few years back"

Może i podobnie brzmią, ale to będą dwie, całkiem inne gry.

Może i podobnie brzmią, ale to będą dwie, całkiem inne gry.

Spójrz kilka postów wyżej na filmik z starego L&D i wskaż różnice (na screanach masa podobieństw, chociażby budowa biologiczna smoka (4 nogi i dłonie na skrzydłach)).

Cytat wskazuje tylko na to że będzie duża ilość zmian, możliwe że dodadzą nowe funkcje, albo chcą aby gra miała odświeżony image (aby przyciągnęła graczy którzy nie słyszeli o starym produkcie lub go nie lubili.)

Oczywiście, że pewne nawiązania się znajdą, ale to za mało by umieszczać oba te tytuły w jednej kategorii. Ponadto, z tego co się orientuje, to stary DNL nie oferował 90% tego, co ma być w nowym.

mam pytanie co jest w wodzie na 3 obrazku??:D

Godzilla :D,a gra super.Będzie na co czekać.

To jest dokładnie ta sama gra. Skąd to wiem ? Grałem w ą grę tak jak Ty Tristana. Po opublikowaniu tego Twojego dowodu mam pewność, że to ten sam tytuł. Widać tu wyraźnie te same aspekty gry znane mi już z tamtego starszego wydania jak np: latanie smokiem, widać tutaj też smoka, który trzyma kosz co znane było tylko ludziom grającym w DnL, następnym widocznym szczegółem jest skok na spadochronie. Te cechy są na dowodzie Tristany widoczne znakomicie. Jest jeszcze kilka cech, które tutaj akurat są naprawdę świetnie widoczne i dzięki, którym czuję, że nadchodzi zapomniany klasyk. Cieszę się na tą wiadomość i czekam z zapartym tchem na rozwój całej sprawy. Dzzz mamy wiele wspólnego :) też oglądam filmiki z DnL na YT jaram się muzyczką i tym całym klimatem rozgrywki, którego naprawdę brakuje w tych śmieciach od np: PWE, aeria czy innych firm stawiających głównie na swój zyska i nie zważających na przyjemność z rozgrywki. Nowa wersja DnL dla mnie nie musi posiadać niczego poza tym co już było, co znałem i uwielbiałem w tej grze kiedy jeszcze istniała.

Czy wiadomo coś na temat tej gry? Bo przeszukuję od 20 minut google i nic nie mogę znaleźć... Tylko to, że oryginale DnL powróciło jako Savage Horizon i dostępne jest tylko w krzaczkowatej wersji... A chciałbym wiedzieć coś więcej nt. tego ;<

I jak wiadomo coś na temat tej gry? Liczę na odpowiedzi ;]

Puki co niestety nic. Przykro robi mi się samemu. Tutaj i ja często zaglądam, bo liczę, że wiadomo coś o moim ulubionym mmorpg jakie kiedykolwiek powstało. Co do Archeologa, nie jesteś nim, bo ten artykuł jest ciągle zagadką, i warto go odkopywać żeby może wydusić jakieś fajne informacje. Gra jak wiemy miała ruszyć w tym roku na początku, jednak wątpię co do tej daty. Myślę, że skoro nie mamy nawet teasera jakiegoś, ani nowych info, to projekt albo staną w miejscu, albo prace się przedłużą.

Gra w Korei zwie się Savage Horizon:

http://www.snailgame.net/en/dnl_e.shtml

Dlatego jeśli już, to szukajcie njusów pod tym tytułem.

VampirX4 dzięki za info nie zauważyłem wcześniej twojego postu schował mi się na drugiej stronie. Czyli biorą się za to "Ślimaczki". Jest szansa na F2P, nie wiem czy się z tego cieszyć bo przy takiej epickości gry Item Shop może porządnie zepsuć radość z zabawy. Umie ktoś to przetłumaczyć? http://dnl.woniu.com/

Yo. Tak mnie dzisiaj z wieczorka zebrało na wspomnienia związane z DnL wiec mam takie pytanie. Wiadomo coś nowego na temat tej produkcji ? Jeśli ktośby mial jakieś wtyki to niech się wypowie. Prosiłbym też ewentualnie o oficjalną stronę studia gdzie będe mógł śledzić ową produkcję. :)