Darmowe 50zł?

Cześć mam pytanie do osób obeznanych z kryptowalutami, kolega wysłał mi link do strony odbierz50zl.pl i pokazał mi sms’a z blikiem od nich. Dostał te 50 zł następnego dnia i też zachęcał mnie żebym to zrobił. Tylko po przeczytaniu poradnika zastanawia mnie czy podawanie swoich danych na stronie Blockchain jest bezpieczne? Szczególnie że całość trwała faktycznie z 10 minut i nie chce mi się wierzyć żeby dawali taką kase za darmo :confused:

Za darmo nie dawają bo podajesz swoje dane osobowe które pewnie będą mogli wykorzystać, podając innym pewnie za większą kase.

To raz, a dwa to pewnie sam fakt reklamy. Niech tylko 1 osoba na 1000 będzie korzystać z ichniego serwisu… Krótkoterminowo stracą, ale zyskają bazę klientów, którzy jeszcze mogą potem polecić stronę innym. Osobiście ani nie namawiam, ani nie odradzam, bo nie znam szczegółów, ale na pierwszy rzut oka wygląda to na stronę promocyjną czegoś w stylu paypal’a tylko dla bitcoinów. A na paypal’u też rozdawali z kilkadzięsiąt zł, więc czemu nie ci? :slight_smile:

Dostaniesz 50 zł, tracisz ok. 180 zł. Akcja polega na tym, że za rejestracje na Blockchain nowi użytkownicy dostają jedną z kryptowalut o wartości 50… ale DOLARÓW. Generalnie pewien kaszle polski youtuber robi właśnie taki wałek na naiwniakach i już zarobił 55 tysiaków :slight_smile: Ale nie tylko on, teraz każdy próbuje na jeleniach zarobić.

Więc jak chcesz mieć dorodne, jelenie poroże to śmiało. :stuck_out_tongue: