Darmowe gemy z okazji nowego trailera

Witam,

Chciałbym ogłosić, że w związku z ukazaniem się nowego trailera SMITE, odbędzie się "konkurs". Od dzisiaj do 11 stycznia będzie można retweetować wiadomość dotyczącą trailera. Za każde 10 tysięcy retweetów do nagrody będzie dodane 40 gemów. Maksymalnie możemy uzyskać 400 gemów (za 100 tysięcy retweetów). Aby otrzymać nagrodę wystarczy w czasie trwania konkursu zagrać postacią ukazaną w trailerze. Zapraszam do retweetowania. Wysokość nagrody zależy tylko od nas - graczy.

Link do tweeta: https://twitter.com/SmiteGame/status/552479737252425728?s=08

Trailer:

Hi-rez za bardzo rozpieszczają swoich graczy :P

Za to ich lubię.

Dokładnie, kolejny fajny evencik. Nie to co w lolu czy docie, coś fajnego raz na ruski rok :D.

Z ich eventów już ponad 1k gemów jak nic będzie.

Ciekawe czy uda się dobić maks ilość retweetów :).

Czyli wystarczy że do 11 stycznia zagram chociaż raz Neith, Ymirem, Guan Yu, Fenrirem lub Thorem? Pytam tak dla pewności ^^

Co jak co, ale Hi-Rez dba o graczy :D

i gitara :)

Czyli wystarczy że do 11 stycznia zagram chociaż raz Neith, Ymirem, Guan Yu, Fenrirem lub Thorem? Pytam tak dla pewności ^^

Tak.

No nie ma co Hi-Rez rozpieszcza graczy. :-P

Dostał ktoś te gemy już ;c?

Dostałem tylko na koncie na którym miałem nabijać ref (2 level). Mój znajomy też dostał tylko na drugim koncie. Dzisiaj pojawił się wątek na reddicie o tym i sporo upvote'ów dali, więc to problem na większą skalę. Jutro napiszę do supportu, może coś wiedzą.

A tak w ogóle ile mieliśmy tych gemów dostać? Bo nie patrzyłem ile retweetów się uzbierało?

W sumie ja też nie dostałem :C

15k więc chyba tylko 40.

Przed chwilą dostałem swoje 40 gemów.

Też dostałem 40 gemów.

U mnie tak samo. Niestety lud się nie postarał o te 400.

Witam,

Chciałbym ogłosić, że w związku z ukazaniem się nowego trailera SMITE, odbędzie się "konkurs". Od dzisiaj do 11 stycznia będzie można retweetować wiadomość dotyczącą trailera. Za każde 10 tysięcy retweetów do nagrody będzie dodane 40 gemów. Maksymalnie możemy uzyskać 400 gemów (za 100 tysięcy retweetów). Aby otrzymać nagrodę wystarczy w czasie trwania konkursu zagrać postacią ukazaną w trailerze. Zapraszam do retweetowania. Wysokość nagrody zależy tylko od nas - graczy.

Link do tweeta: https://twitter.com/SmiteGame/status/552479737252425728?s=08

Trailer: