Darmowe MMO które nie wymaga setek godzin

Witam,
Z racji tego, iż zmieniłem ostatnio pracę na taką, co wymaga ode mnie znacznie większego wkładu czasu własnego, mam mniej czasu na granie. Zrezygnowałem z tego powodu z dalszej gry w World of Warcraft i szukam czego F2P (nie przeszkadza mi pay to win) z nastawieniem głównie na PvE. Fajnie by było, aby tak jak w wowie, istniały dungeony low-levelowe na które można chodzić już w początkowych fazach expienia, a sama rozgrywka nie była zbyt wymagająca, bez skomplikowanych mechanik i niesamowicie rozbudowanego craftingu. Aktualnie gram w LOTRO ale poważnie się zastanawiam nad wpakowaniem niemałej sumy pieniędzy aby wszystko odblokować, więc rozglądam się za czymś innym. Tera i Aion odpadają.

Zaraz wyjdę na jakąś psychofankę, bo wszędzie zachwalam tą grę, ale ja po latach grania w WoWa obskoczyłam wszystkie mmo jakie tylko istnieją i zakochałam się w Archeage: Unchained. Nie wiem tylko jak jest tutaj z dungeonami, bo sama jeszcze dobrze nie poznałam gry, ale o wszystko możesz wypytać tutaj https://discord.gg/fcxD2tHKEd. Gra oferuje trial 3 dniowy pozniej kosztuje 15e. Jest fajna dla osób które “mają życie”, ponieważ istnieje coś takiego jak Labor co służy m.in. do craftowania i to ogranicza granie 24/7 jeśli nie chce się komuś specjalnie zdobywać dodatkowego Labora. Chcesz to napisz do mnie na dsc na priv :slight_smile:

1lajk

Diablo 3 jest miłym ‘MMO’ do odprężenia się po pracy i jest mało skomplikowany no ale jest B2P a jeśli chcesz coś bardziej ambitnego to Runescape 3 zaraz po przejściu Toturiala możesz robić dungony od pierwszego poziomu są też Raidy oraz Elitarne Dungony które są problemem dla doświadczonych graczy… a to tylko początek góry PvE aktywności…

@ Motasina Genshi Impact jesli chodzi o czas to jest idealne na początku wymaga tylko żeby ogarnąć questy itp a potem to godzinka i koniec lub teraz jak nie masz czasu to koncentrujesz resiny i masz na inny czas do uzytku

A ja zachęcam do gry w Conan Exiles. Co prawda trzeba zakupić jednorazowo sobie grę ale potem można grać :slight_smile: DLC głównie opierają się na wyglądzie.

Serwer który prowadzimy - zapraszam
FeniksPolska.ga - Ascedonia :poland:

Wow . mozesz grac ile chcesz i na ile masz czasu…lub ff14 jednak polecam wowa

Guild Wars 2 chyba jest najbardziej przyjazne dla casualowego grania, a przy tym ma raczej wszystko co typowe MMO powinno mieć. No i podstawka jest darmowa, a dodatki to tam chyba z 60 zł kosztują (oba w pakiecie).

Tudzież też TESO, no ale tutaj jest b2p. Mi osobiście jakoś nie podeszło, ale raz na jakiś czas zajrzę do niego i tak na lajcie porobić sobie kilka dungeonów można.

Jeszcze do głowy mi Allods Online przychodzi, ale ta gra to szczerze żywy trup, chociaż podobieństw do WoWa ma mnóstwo no i jest p2w.

1lajk

Dobry

Jeśli zastanawiasz się na wpakowaniu kasy w LOTR-a sugerował bym poszukać i zakupić konto Lifetime ceny od 60$ do 100$ i masz wszystko co jest i co będzie (dodatki) dożywotnio zazwyczaj na takich kontach jest również kilkadziesiąt tysięcy “lotro points”

Powodzenia

PS. zainstaluj ReShade na LOTR-a gra wygląda obłędnie

A ja zaproponuję ci Call of Duty: Black Ops Cold War. Też nie mam już tyle czasu na granie i jest to idealny zabijacz czasu po pracy. Nikt cię do niczego nie zmusza, a i jak sobie ustalisz jakiś cel to też masz grind :stuck_out_tongue:
Ja teraz wbijam 4 karabin szturmowy na złoto i później piąty co daje skórkę diamentową dla wszystkich karabinów szturmowych. W między czasie robię też misje operatorów, za których zrobienie masz dla nich skórki. Gram sam, na głośnikach i przy włączonym TV (czasem przy browarku :slight_smile: )Rozegrane mam już 69 godzin oraz level 148 (i wbity cały season 1). Najczęściej gram tryb multi standardowy (nie gram hardcore) oraz bardzo lubię tryb “Oddziałowa brudna bomba” nawet z randomami czasem uda się wygrać lub skończyć w top 3.

Grę kupujesz raz oraz raz za dodatkowe 10 euro kupujesz season pass (następne kupujesz już za punkty, które są nagrodami za lvl season passa. Po wbiciu Season 1 na 100 otrzymałem w sumie 1300 CoD points)

POLECAM GIERKĘ :slight_smile:

Też odeszłam od wowa przez brak czasu. Gw2 i czasami eso grywam obecnie.
W gw2 są dungi, ale obecnie to raczej ciekawostka którą można robić. W trakcie lvlowania można się przejść na nie w trybie story. Za to fraktale na 80 poziomie to wynagradzaja. Jeśli miałabym je do czegoś porównać to troszkę do mythic+. Podstawka jest free. Da się z nią zobaczyć też fractale.

Próbowałem kiedyś Runscape 3 i jedyną rzeczą, która mnie odstraszyła było mało miejsca w bagu. Jak to wygląda? Diablo mam i gram czasami, ale zazwyczaj się nudzę po 1500+ paragonie.

Miejscem w Bagu się nie przejmuj bo jest dużo itemów w które wkłada się w inne ‘specjalne’ itemy dam ci przykład - gem bag zajmuje 1 miejsce w plecaku a możesz włożyć do niego 300 różnych klejnotów a nawet pojawiają się pety które powiększają twój plecak o kolejne 32 sloty - do tego dochodzą itemy które umożliwiają wysyłanie dropu do banku - więc w praktyce można używać banku raz na kilka godzin na wyższym poziomie…

Najlepsze jest to że jest to gra na wiele lat - sam gram z przerwami ponad 12 lat i mam jeszcze bardzo dużo nowych rzeczy do zrobienia.

W Runescape 3 możesz sobie grać przez kilka dni po 15min dziennie a w weekend możesz pocisnąć sobie cały dzień i każdego dnia osiągać istotny progress postaci.
Dużą zaletą jest że nie ma nic istotnego ukrytego barierą czasową jak w wow’ie gdzie jeśli nie robisz daily oraz tygodniowych raidów to twoja postać coraz bardziej odstaje od reszty.

Gra ma już ponad 20 lat co samo w sobie jest ogromnym osiągnięciem dla MMO w czasach gdy ciągle słyszymy o grach które padają w niecały roku od premiery…

Rs3 ma bardzo dużo do zaoferowania - więc jeśli nie przeraża cię grafika i dasz jej szanse, powinieneś być zadowolony.

Porada niczym ex prezydenta Komorowskiego ;)wez kredyt zmien prace a najlepiej wyjedz z kraju :wink:
Wiesz niektorzy ludzie maja np rodzine/dziecko na utrzymaniu i zmiana pracy to nie taka prosta sprawa bo trzeba zachowac ciaglosc w wynagrodzeniu co aby wykarmic rodzine i niektorzy nie moga sobie pozwolic na np chocby pol muesiaca zwloki braku dochodu do budzetu rodzinnego :wink: a w ogole dostosowanie zycia zeby miec wiexej czasu wolnego aby przeznaczyc go na granie to juz ciekawa sprawa

WoW Classic? Na end game ta gra to raptem 2-3 wieczory na raidy z gildią :slight_smile: Nie znam innej gry, która by była tak mało wymagająca.

Minecraft?

4 ks wbity na złoto :slight_smile: Lecimy z 5.2021-02-23

Nie będę zmieniał pracy, bo lubię mieć dużo pieniędzy.