Darmowe Skiny?

Cześć, chciał bym się z wami podzielić swoją metodą zarabiania na konto steam, dlatego że lubię pomagać innym i mam z tego profit mały ale zawsze :D
A więc na czym to polega:
- Wchodzicie na strone http://www.csgodouble.com/
- Łączycie z kontem steam
- Klikacie "free coins"
- w tym miejscu wpisujecie PRONTOOO (tak jest to refflink ale dzięki temu dostaniecie 500 punktów na start za free)
- i teraz możecie obstawiać jak w normalnej ruletce żeby zdobyć więcej punktów
- punkty można wymieniać na skiny z csgo - jak ktoś gra to ma free skin a jak nie to można go sprzedać na rynku i są darmowe środki na koncie steam (1000 punktów to 1 skin warty ok 1 euro

A teraz matematyczna metoda jak wygrywać w ruletce zakazana w kasynach :)
Przykład dla podstawy 1:
- Wchodzicie za 1 na czerwony
- Jeśli wejdzie czerwony to dajecie 1 na czarny
- Jeśli nie wejdzie podwajacie ostatnie wejście i wchodzicie tym razem za 2
- jeśli znowu nie wejdzie to dajecie 4 i tak dalej..
- Z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi że prędzej czy później i tak wejdzie wasz kolor więc zawsze jesteście na +
- za każdym razem jak wejdzie to zmieniacie na przeciwny kolor

I tyle :)
Jeśli ktoś chce to mogę podesłać skrypt który obstawia za was.

Mniejsza z darmowymi skinami i twoim reflinkiem, ale po jaką cholerę żeś to całe na biało zaznaczył.

Mniejsza z darmowymi skinami i twoim reflinkiem, ale po jaką cholerę żeś to całe na biało zaznaczył.

Lubie biały kolor : 3

Jedna ze stron na której nie ogarnąłem mocy i przewaliłem niechcący 500 consów zamiast 50. Zwiecha kompa + zwiecha strony = kataftrofa. A w skinach nie mogę wrzucić, bo nie mam tego magicznego zabezpieczenia mobilnego od steamu :v.
Ale fajnie idzie się pobawić na tej stronie, pytanie czy faktycznie wydają te skiny, bo ostatnio czat aż wrzał, że tego nie robią. (zgaduje, że przez problem ze stroną)
Da się tutaj komuś ofiarować coiny? ... tak pytam, kolega chciał wiedzieć :F

Dam Ci zarobić ponieważ lubię ruletkę :3

Jedna ze stron na której nie ogarnąłem mocy i przewaliłem niechcący 500 consów zamiast 50. Zwiecha kompa + zwiecha strony = kataftrofa. A w skinach nie mogę wrzucić, bo nie mam tego magicznego zabezpieczenia mobilnego od steamu .Ale fajnie idzie się pobawić na tej stronie, pytanie czy faktycznie wydają te skiny, bo ostatnio czat aż wrzał, że tego nie robią. (zgaduje, że przez problem ze stroną)Da się tutaj komuś ofiarować coiny? ... tak pytam, kolega chciał wiedzieć :F

Niestety nie można przekazywać :/ są inne sposoby ;)

Jedna ze stron na której nie ogarnąłem mocy i przewaliłem niechcący 500 consów zamiast 50. Zwiecha kompa + zwiecha strony = kataftrofa. A w skinach nie mogę wrzucić, bo nie mam tego magicznego zabezpieczenia mobilnego od steamu .Ale fajnie idzie się pobawić na tej stronie, pytanie czy faktycznie wydają te skiny, bo ostatnio czat aż wrzał, że tego nie robią. (zgaduje, że przez problem ze stroną)Da się tutaj komuś ofiarować coiny? ... tak pytam, kolega chciał wiedzieć :F

Niestety nie można przekazywać :/ są inne sposoby ;)

Wpisanie kodu już odpada, a depozyt tylko za identyfikatorem mobilnym.. jakie są inne? Bo lubie się w takie rzeczy bawić

Ja poczułem moc i postawiłem 1910 pkt na czarne :) ofc lost i koniec zabawy :D

A teraz matematyczna metoda jak wygrywać w ruletce zakazana w kasynach Przykład dla podstawy 1:- Wchodzicie za 1 na czerwony- Jeśli wejdzie czerwony to dajecie 1 na czarny- Jeśli nie wejdzie podwajacie ostatnie wejście i wchodzicie tym razem za 2- jeśli znowu nie wejdzie to dajecie 4 i tak dalej..- Z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi że prędzej czy później i tak wejdzie wasz kolor więc zawsze jesteście na +- za każdym razem jak wejdzie to zmieniacie na przeciwny kolor

Po 1 to nie jest żadna matematyczna zasada zakazana w kasynach, ponieważ to na co stawiasz i ile, to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

po 2 to co napisałeś to jest typowy błąd myślowy każdego hazardzisty - nawet jeśli będziesz kręcił ruletką 100 razy to i tak masz dokładnie taką samą szansę na to, że Ci wypadnie 100 razy z rzędu czerwony/czarny, lub że Ci wypadnie na zmianę czarny i czerwony po 50 razy...

Tak czy inaczej, jest to najlepszy sposób na to, że jak nie wejdzie pierwsze kilka zakładów, to następny który wejdzie, sprawi że się będzie "na zero". Więc jeśli się ma szczęście, to się będzie na + lub na zero, a jak się ma pecha, to w końcu się dojdzie do momentu, w którym żeby wyjść na zero trzeba postawić wszystko co się ma i jak to też nie wejdzie, to pograne ;)

Ja już tym sposobem zarobiłem 11000 coinsów i dalej gram. Polecam ten sposób

tylko jest czasochłonny .

Mniejsza z darmowymi skinami i twoim reflinkiem, ale po jaką cholerę żeś to całe na biało zaznaczył.

Ponieważ to skopiował :D (kopiuj wklej)

strona nie godna uwagi gdyż te darmowe 500 pkt raczej nie da się wypłacić (skin) próbowałem kilka dni i cały czas errory

Jak tam są skiny po 10k+ to jak chcesz za 500 wypłacić?

Kumpel w 4 dni wbił 120 000 punktów. Stosował właśnie tą metodę. Chciał wypłacić połowę i dalej grać, ale wyskakiwały mu jakieś errory i wykupił oriona za 11 czy tam 12 euro. Resztę później przewalił, ale to już odrębna kwestia. ^^

No ja mam tak samo :P

No ja mam tak samo :P

Cześć, chciał bym się z wami podzielić swoją metodą zarabiania na konto steam, dlatego że lubię pomagać innym i mam z tego profit mały ale zawsze :D
A więc na czym to polega:
- Wchodzicie na strone http://www.csgodouble.com/
- Łączycie z kontem steam
- Klikacie "free coins"
- w tym miejscu wpisujecie PRONTOOO (tak jest to refflink ale dzięki temu dostaniecie 500 punktów na start za free)
- i teraz możecie obstawiać jak w normalnej ruletce żeby zdobyć więcej punktów
- punkty można wymieniać na skiny z csgo - jak ktoś gra to ma free skin a jak nie to można go sprzedać na rynku i są darmowe środki na koncie steam (1000 punktów to 1 skin warty ok 1 euro

A teraz matematyczna metoda jak wygrywać w ruletce zakazana w kasynach :)
Przykład dla podstawy 1:
- Wchodzicie za 1 na czerwony
- Jeśli wejdzie czerwony to dajecie 1 na czarny
- Jeśli nie wejdzie podwajacie ostatnie wejście i wchodzicie tym razem za 2
- jeśli znowu nie wejdzie to dajecie 4 i tak dalej..
- Z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi że prędzej czy później i tak wejdzie wasz kolor więc zawsze jesteście na +
- za każdym razem jak wejdzie to zmieniacie na przeciwny kolor

I tyle :)
Jeśli ktoś chce to mogę podesłać skrypt który obstawia za was.