Darmowy Skin do Odyna + postać, darmowe gemy 200/400

Hi dawno mnie tu nie było bo dostałem banana ale wróciłem i mam dla was kolejną ofertę dotyczącą SMITE

Trzeba ściągnąć program RAPTR i wbić troche PKT 1k punktów to jest 2/3 dni roboty bo 500za założenie konta 200 za potwierdzenia email itd.

Odin + Skin (recolor) za 1000pkt

200Gemów - 2k punktów.

400Gemów - 4k punktów.

Dejm mam 995pkt i jak chcę zrobić "View first community post" to nic się nie dzieje :c

Panie @up nie można Cie wyszukać.

Tego skinu dla odyna nie opłaca się kupować. Po pierwsze jest on brzydki, a po drugie jest to zwykły recolor za 9500 favoru.

@up ale jak nie masz postaci to odblokuje Ci postać :P

Tego skinu dla odyna nie opłaca się kupować. Po pierwsze jest on brzydki, a po drugie jest to zwykły recolor za 9500 favoru.

a po trzecie...kto gra odinem?^^

No po ostatnich nerfach to widze go jedynie na assaulcie :D

Jakby ktoś chciał to mogę dać kodzik na tego skina ew. jutro się do mnie zgłosić to będę mógł komuś za free dać kod na 200 gems (aktualnie mam 1981 pkt, a na 200 gems potrzeba 2000pkt). Używam "raptora", ale nic ciekawego co przykułoby moją uwagę za te punkty nie ma, jak ktoś chce Odyna lub 200 gems to pw ;)

@up z chęcią przygarnę te 200gemsów :)

Również gemy chętnie przygarnę. W smite gram od 2013 roku, więc się nie zmarnują :D

Miszuska napisał na PW i to do niego powędrował kodzik na 200 gemów, jak będę miał cos więcej to dam znać

a po trzecie...kto gra odinem?^^

Ja gram odinem jungle i jest zaje..... Polecam. P.S. Mam już tego skina :D

Hi dawno mnie tu nie było bo dostałem banana ale wróciłem i mam dla was kolejną ofertę dotyczącą SMITE

Trzeba ściągnąć program RAPTR i wbić troche PKT 1k punktów to jest 2/3 dni roboty bo 500za założenie konta 200 za potwierdzenia email itd.

Odin + Skin (recolor) za 1000pkt

200Gemów - 2k punktów.

400Gemów - 4k punktów.