Darmowy star Citizen do 15 Lipca

Hej!
7 lipca wystartował kolejny Free Fly, czyli okres w którym można przetestować Star Citizen za darmo, który potrwa do 15 Lipca.

W tym czasie obowiązuje również promocja. Jeśli skorzystacie z kodu referral do 18 Lipca, to kupując starter pack po za dodatkowym 5000 UEC otrzymacie dodatkowo pojazd Dragonfly wart przy upgrade statku 40$.

Gdybyście nie wiedzieli gdzie zdobyć taki kod, to polecam swój: “STAR-ZSJL-C7XB” :slight_smile:

W Czasie Free Fly dostępne jest 6 statków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym czasie również zarobić wewnętrzną walutę w grze, i wykorzystać ją na zakup innego statku.

Więcej informacji można przeczytać tutaj: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/18737-Foundation-Festival-2022

Przy okazji, warto wspomnieć, że wkrótce (Najpewniej po darmowym okresie) grę czeka WIPE, w związku z nadchodzącą aktualizacją, więc będzie też to fajny moment na rozpoczęcie przygody na równi ze starymi graczami.

Przy okazji, gierkę zdecydowanie polecam sprawdzić. Sam gram od jakiegoś miesiąca i jestem zachwycony jej obecnym stanem ( Nawet bugi są śmieszne), jak na razie jest to jedyne MMO w którym spotkałem się z sytuacją, że twórcy dają każdemu graczowi narzędzia, pozwalające na zlecanie misji, innym graczom.

np:

  1. Potrzebujesz transportu? - Ustalasz misje z wyznaczoną trasą i czekasz na gracza aż cię odbierze z wyznaczonego punku i zawiezie.
  2. Jesteś ranny, bo pech chciał, że poszedłeś na misje, z niewystarczającą liczbą naboi w magazynku - zlecasz misję, gdzie gracz ma za zadanie dotrzeć do ciebie, i ocalić ciebie i twój ciężko zdobyty loot.
  3. Moim zdaniem najlepsza, gdy gracz złamie prawo, i jest poszukiwany, możesz przyjąć misję od policji, na znalezienie i pokonanie tego gracza, po czym trafia do więzienia.

Już sam fakt wykorzystania innych graczy jako cele misji, nawet przy tak prostych założeniach niesamowicie wpływa na ich klimat, i ich niepowtarzalność.

Jeż też sporo innych elementów, które mógłbym wymienić, ale zdecydowanie polecam odkrywanie ich samemu :slight_smile:

Scam Citizen :> A tak serio, to najlepszym podsumowaniem Star Citizena jest:

Its part scam, part game, part one mans dream. All drama.
If its just a scam, then its one of the most diabolical scams ever and will eventually get its own docuseries.
If its just a game, then its one of the most poorly managed games in history.
If its just one mans dream, congrats youre in a cult.

Jednym słowem nie polecam ^^