Dawno of Isles

Witam … Wczoraj dostaliśmy informację o nowej grze od firmy która zekomo ma zrobić diablo … postanowiłem to sprawdzić jak ta gra wygląda i jestem w szoku … naprawdę fajna … Więc szukam graczy do tej gry …Może ktoś chętny na sprawdzenie sobie jej na test serwerze ??? Chetnie podpowiem jak to zrobić :slightly_smiling_face: . Chętnych zapraszam pozdro :muscle::muscle::muscle:

Napisz na PW, co i jak, z chęcią sb sprawdzę. :]

Nie trzeba na PW niech każdy sprawdzi … ściągamy w google aplikacje Apkpure (to jest taka sama aplikacja jak Google sklep ) i tam jest dostępna gra do pobrania ,instalujesz wchodzisz i masz do wyboru tylko serwer test …Jeszcze przy instalacji może wyskoczyć informacja że “gra nie jest zgodna twoim urzdzeniem” ale to pomijamy i instalujemy …

Ja właśnie zasysam, bo pograłam w Laplace M, ale inspekcja zabrała mi czas potrzebny na granie.
Z tym że Bluestack z APKPure jakoś nie działa, wywala, że potrzebna jest desktopowa wersja.

Gra spoko ale jak później trzeba przez 3h zbierać drzewo i przerabiać milion razy to robi się nudnie… Marna podróbka Albion Online

Mi pobrało elegancko

Jak dokładnie to zrobiłeś? Memu tak samo nie działa.

ściągnąłem APKpure na Bluestacks i odpaliło. Ale fakt faktem jak pobierze grę to odpaleniu pobiera jeszcze nową wersję [1,1Gb] na nowo… 600kb/s

Jutro, o 5:30, startuje wersja na Androida. Polecam gierkę, bo na prawdę przyjemnie się klika w wolnych chwilach.

Siemka, pobralem na kompa (bluestack) i na androidka na mojej Motoroli. Grafika cos ala anime w ladnym 3D. W skrocie taki Survi, sandbox, hns :slight_smile: Pogram to sie wypowiem bardziej.

No siemka :slight_smile: Ja lece juz grubo z tematem wiec jak by ktos chcial pograc albo cos to chtny jestem:)

Jakby ktoś szukał gildii to zapraszam na serwerze Kran’Glek. Coś o mnie, człowiek pracujący, prawie 30lat, grę traktuje jako przerywnik w pracy bądź przed pracą. Nick w grze Uchiha a nazwa gildii AKATSUKI, lvl 27, pet 37. Dlaczego nawiązanie do naruto? A bo udało mi się zrobić warmage podobnego z oczu do klanu Uchiha.

1lajk