DC UNIVERSE - czy warto grać?

Mam pytanie. Czy warto zagrać w DC. Kiedyś miałem z nim styczność, ale to było kilka lat temu a ze teraz mam susze z grami szukam czegoś do pogrania.
Takie podstawowe pytania:

-czy warto
-jak z populacją
-jaki serwer gdzie lepiej grać bo słyszałem ze Europejskie sa pustawe ale dobrze jest z populacja na Amerykańskich

Mam nadzieję że będzie ktoś w stanie mi pomóc.

Byłem niedawno na EU serwerze (3 dni temu). Ludzi jest pełno. Nie wiem, czy warto, bo dla mnie granie w gry to ogólnie raczej marnowanie czasu niż zysk. Niby relaks, ale jak się przez to nie wyśpisz, to co to za relaks?

2lajki

Dlaczego miałbyś nie spać? Pisanie na forum o grach, że owe gry są stratą czasu jest nią samą w sobie, cóż za ironia. Bo żeby grać w gry to trzeba handlować czasem snu przecież, inaczej żonka nie pozwoli, rety.
Co do dcu, grałem kiedyś i to ciekawa gierka i jeśli jest żywa to warto.

2lajki

Jak grałem jakiś rok temu to było z kim pograć, znajomi z klanu dalej grają więc myślę że nadal jest z kim pograć.
Warto gra jest naprawdę przyjemna, ciekawa fabuła dosyć fajne questy, ale tylko po stronie bohaterów. Mimo że bohaterowie i złoczyńcy mają (już) łączone instancje to klany nadal mają oddzielne. A po stronie tych złych prawie nikt nie gra.
Grałem na europie i nie było problemu z ludźmi

1lajk

dziękuję za informacje

Pisanie na forum to nie strata czasu - ktoś na tym skorzysta, więc jest jakaś wartość. Granie w grę nie ma żadnej. Mówienie, że warto grać w grę jest jak mówienie, że warto pić wódkę, warto jeść słodycze, albo warto ćpać. Daje to przyjemność, radochę i podnieca, ale wartości jakiejś konkretnej nie ma, chyba, że się na tym zarabia. Tutaj nie chodzi o handlowanie czasem snu, tylko o proste zasiedzenie się do rana nad grą, po czym człowiek jest niewyspany i na pewno nie jest zrelaksowany.

Jesteś głupi albo po prostu wyjątkowym ignorantem, drugie nie wyklucza pierwszego. Gry mogą rozwijać artystycznie(a to tylko jeden przykład z wielu), czas na relaks(tak jak muzyka czy oglądanie filmów). Pić wódkę też warto, szczególnie jeżeli potrafisz biesiadować. Ty dalej z tym snem, nie każdy jest uzależniony, wbij sobie to do tego łba. Szkoda czasu na ludzi twojego pokroju, idź być bufonem gdzie indziej.

*Musisz być smutnym człowiekiem skoro dla Ciebie radość i ekscytacja to żadne wartości.

4lajki

To inaczej: dla mnie granie w gry jest bezwartościowe, nie zarabiam na tym, marnuję czas, który mógłbym wykorzystać lepiej. Jeżeli dla Ciebie jest wartościowe, to nic mi do tego, cieszę się razem z Tobą. Nie rozumiem po co ta agresja? Jestem głupi i smutny, bo mam inne doświadczenia życiowe niż Ty i widzę to inaczej niż Ty? Wyluzuj.

Ale kretynizmy wypisujesz. Radzę zastanowić się trzy razy zanim coś napiszesz.

Eee… oglądanie portalu o grach i wypowiadanie się na ich temat to też marnotrawstwo czasu, nikogo nie namówisz na swój pseudo pogląd , bo ludzie których nie interesują gry nie zaglądają na takie portale. A ty zaprzeczasz samemu sobie. “Nie gram w gry bo to shit i nie zarobie ale obejrzę sobie portal z grami” na przeglądaniu też nie zarobisz. Z reszta Bizo1 już się odpowiednio wypowiedział o tym. Więc z bastuj z pisaniem bzdur. :laughing:

1lajk

Gram w gry i to dużo. Nigdzie nie napisałem, że to shit. Nikogo do niczego nie namawiam. Mam kompletnie gdzieś, czy ktoś inny będzie grał, czy nie - dlatego w pierwszym poście napisałem wyraźnie: “nie wiem, czy warto” (w domyśle - zdecyduj sama). To, czy lubię grać w gry, a to, czy uważam, że warto grać to dwie różne rzeczy. Tak samo jest z pisaniem na forum. Spytaj dziecko, czy lubi czipsy - lubi. Czy warto je jeść? Niekoniecznie. Wszystko, czego Twój rozumek nie ogarnia nazywasz bzdurą?

Dobrze że twój ogarnia.

Przepraszam za to ostatnie zdanie. Poniosło mnie.