Dc universe online

Serwus,
Szukam osob, fascynatow klimatu DC Universe Batman, Superman, osoby ktore obenane sa w temcie, ludzi ktorzy sa w temacie seriali takich jak THE FLASH, ARROW itp
Dlaczego specyficzne osoby ? Gra DC UNIVERSE jest 12 lat na rynku, w chwili obecnej jest free to play, mozna pobrac ja zarowno w playstation store jak i steam na PM, jest cross play zatem bez przeszkod mozna grac razem, w grze jest takze dostepny komunikator glosowy, osobiscie natrafilem na ten tytul niedawno, i z wielkim ubolewaniem zauzylem ze ni ma POLSKIEGO klanu/gildii (Ligi tak nazywa sie to w grze)
Dlatego wlasnie szukam ludzi, ktorzy lubia ten klimat aby wspolnie zbudowac stworzyc wlasnie dedykowana Polska Lige w DC UNIVERSE ONLINE.
Gram po stronie HERO
Wszystkich chetnych sprobowac zapraszam
Discord Oyabun#2937
nick w grze Oyabun (wejdz w opcje add friend wpisz moj nick jak bede online wchodzisz w friends, wybierasz oyabun i wyslij mi wiadomosc prywatna)

Grałem ładnych pare lat temu, była wtedy jedna Polska liga, gierkę osobiście bardzo polecam. Jak wyglada teraz online, ile jest ludzi w grze?

Ogolnie jest sporo graczy, 20 startuje nowy kontent wiec za 3 dni kolejny update. Polakow niestety jak na lekarstwo a szkoda bo fajnie by było pograć z kimś kto komunikuje się w tym samym języku. Obecnie całość jest dostępna za free nientrzeba legendarny aby mieć dostęp do nowego kontentu można grać totalnie za free owszem legendarny ułatwia bo masz więcej miejsca etc ale podstawowe power jak ice fire gadget itp są dostępne za free wszystkie dlc również