DC Universe Online

Witam.

Chciałbym zaproponować wam stary ciekawy tytuł DC Universe Online .

Gra jest "free to play" znaczy że można sobie wypróbować do pewnego momentu potem niestety trzeba płacić lub czekać na "Open Epizodes" ( czasem dają 30 dni otwarte na wszystkie epizody za free ) .

Epizodów jest 29 i 30 w drodze więc kontentu macie tony + ciekawe eventy ( jest co robić )

Na y-tube jest pierdylion filmików z tej gry więc jak kogoś ciekawi proszę sobie wygooglać .

Mamy polską ligę na US serwerze po stronie heroes " Polish Warriors" więc jak masz ochotę pograć z nami zapraszam !!!!

Wystarczy wbić na server i napisać na "LFG" cokolwiek po polsku na 99 % ktoś wyśle zapkę a jak nie to Mail w grze do Uncle Haggor .

Polecam

Jak wygląda aktualnie populacja na serwerach? Doszły mnie słuchy że teraz osoby z PC, oraz osoby z PS3/4 grają razem, czy to prawda?

Jak wygląda aktualnie populacja na serwerach? Doszły mnie słuchy że teraz osoby z PC, oraz osoby z PS3/4 grają razem, czy to prawda?

Tak to prawda z populacją nie ma tragedii znaczy zależy jaki server wybierzesz .

Europa po stronie bohaterów około 5 000 aktywnych graczy

Europa po stronie złoczyńców około 2000 aktywnych graczy

USA po stronie bohaterów (czyli mój server) około 15 000 aktywnych graczy

USA po stronie złoczyńców około 5500 aktywnych graczy

X-box jest świeży ale rośnie około 1000 + aktywnych

Wszystkie dane według DCUO census . 197 lvl + 200 skill point z tym że możesz śmiało pomnożyć to X 3 biorąc pod uwagę że nie każdy jest hardcorem i ma mniej niż 200 skill point .

Ogólnie jest z kim pograć z tym że Polaków nie ma wielu ( wiadomo abonament :) )

Server USA ?? Jaki ping ?

Nie mam pojęcia jaki ping nigdy nie miałem problemów z lagami w DCUO .

Pay 2 Play, czy chodzi Ci o dodatki? Przecież był model F2P. Coś się zmieniło?

Pay 2 Play, czy chodzi Ci o dodatki? Przecież był model F2P. Coś się zmieniło?

Szczerze bez abonamentu to lipa ale można kupić dodatki .

Te F2P to od początku było tak że do pewnego momentu tylko potem za epizody trzeba płacić albo za abonament ( all access )

masz cennik:

https://www.dcuniverseonline.com/shop/membership

https://www.dcuniverseonline.com/shop/episodes

Jak ktoś chce grać na dodatkach to nie musi płacić abonamentu są dożywotnie .

Chętnie spróbuję triala, jeśli mi się spodoba to abonament nie stanowi problemu. Posiadacie jakiś ts3 / discord? Chciałbym popytać trochę o grę

Chętnie spróbuję triala, jeśli mi się spodoba to abonament nie stanowi problemu. Posiadacie jakiś ts3 / discord? Chciałbym popytać trochę o grę

Tak mamy i to i to ale info w grze .

Pamiętaj morality heroe na US servie .

Czekamy :)

PS.

Wysłałem tobie ts na privie

@Sraluch Też poproszę ts-a na priv :)

Grałem kiedyś kupę czasu w DCUO Elektrykiem, ale bardzo chętnie wrócę do gry, szczerze tęsknie za ratowaniem świata! Chętnie się przyłącze (Priv jeśli można) ;)

ile Was tam jest ? i jesli mam all acces na eu serverach to od razu przenosi sie na us?

ile Was tam jest  ? i jesli mam all acces na eu serverach to od razu przenosi sie na us?

Cześć jak odpalasz lucher to w lewym dolnym rogu masz wersje wystarczy zmienić na US. All access tez będziesz miał .

Jest nas 6 aktywnych i kilku weekendowych no i dwa dni temu dołączyły dwie osoby więc jak coś zapraszam .

W grze Uncle Haggor .

Pozdro.

Na żywo co nowego zaczyna się właśnie teraz !!!!

https://go.twitch.tv/dcuniverseonline

Chętnie dołącze nick: Patrzyk gram atomic :)

Witam.

Chciałbym zaproponować wam stary ciekawy tytuł DC Universe Online .

Gra jest "free to play" znaczy że można sobie wypróbować do pewnego momentu potem niestety trzeba płacić lub czekać na "Open Epizodes" ( czasem dają 30 dni otwarte na wszystkie epizody za free ) .

Epizodów jest 29 i 30 w drodze więc kontentu macie tony + ciekawe eventy ( jest co robić )

Na y-tube jest pierdylion filmików z tej gry więc jak kogoś ciekawi proszę sobie wygooglać .

Mamy polską ligę na US serwerze po stronie heroes " Polish Warriors" więc jak masz ochotę pograć z nami zapraszam !!!!

Wystarczy wbić na server i napisać na "LFG" cokolwiek po polsku na 99 % ktoś wyśle zapkę a jak nie to Mail w grze do Uncle Haggor .

Polska Liga rekrutuje nowych członków na #XBOX. Zapraszamy wszystkich do wspólnej gry. Jesteśmy aktywni i pomocni :slight_smile:

Prośby o dołączenie na PW lub Discord: Hoppre#0176.