[DCUO] Kondycja

Witam, kiedyś jeszcze za czasów PS3 pogrywałem dość mocno w wyżej wymieniony tytuł, ostatnio dopadła mnie nostalgia i postanowiłem ponownie pobrać grę, tym razem na PS4. Tutaj rodzi się pytanie, czy znajduje się może na tym forum osoba, która gra, lub ma pojęcie jak wygląda populacja na serwerze EU? Z tego co czytam na naszym portalu, na każdym kroku jestem zapewniany że gra ma się bardzo dobrze, a aktualnie wskaźnik na platformie Steam pokazuje poniżej 400 graczy online, wiem że nie można się sugerować tą liczbą ponieważ pokazuje ona jedynie graczy, którzy z tej platformy korzystają, a z tego o mi wiadomo DCUO posiada swój launcher, a do tego crossplay między wszystkimi platformami prócz Nintendo Switch. Także moje pytanie, jaki jest prawdziwy online na serwerach? Czy ktoś z naszej społeczności pogrywa, albo jest chętny?

“A nie zapominajmy o fantastycznej kondycji RuneScape, Old School RuneScape, Tibii, DC Universe Online, EVE Online, Trove czy World of Warcraft.”

Witam.
Całkiem niedawno rozpocząłem przygodę z DCUO. Na populację nie ma co narzekać. Ludu jest sporo. Ale rodaków wielu nie napotkasz. Sam ostatnio szukałem ludzi na forum i niestety… Mało kto się interesuje tą grą.
A warto, ponieważ wkrótce wszystkie dlc będą darmowe, bo freemium przeżywać będzie sporą rewolucję na korzyść graczy.
Jeśli rozpoczniesz grę na konsoli, napisz mi PM tutaj, mam konta na PC i PS4. Choć zaznaczam ,że nie jestem pro. W towarzystwie razniej. Wskoczę na konsolę.

Gra jest 4x popularniejsza niż LOTRO.
Osób jest całe mnóstwo, ale najpierw musisz dojść do end-game. Tam wszyscy siedzą.
ssss

Szczerze? Nawet nie wiedziałem że ta gra jest na steamie xD.

Co do populacji to jest w porządku. Milionów graczy to może nie ma, ale na instancje ludzi dość szybko znajduje, zwłaszcza wieczorami. Wbicie levela to chwila moment, a dość szybko zyskasz dostęp do HUBa (wiesz, ta główna baza z portalami do różnych stref i z różnymi vendorami), gdzie możesz sb pobiegać i popatrzeć ilu jest graczy ;D

Jako interesującą rzecz, dla ludzi rozważających powrót do gry mogę dodać, jeśli posiadacie dość “stare konta” ,to mimo iż nie graliście, w grze powinien czekać na was boost postaci do levela 30 i CR210. Sprawdzone u mnie na 3 kontach. Do boju :wink: