Dcuo

Witam, chciałbym zadać kilka pytań odnośnie dcuo, zamierzam zacząć grać i właśnie mam kilka pytań.

1.Jak z populacja.

2.Gra dużo Polaków?

3.Znajde polską gildie?

4.Po której stronie znajdę więcej Polaków/gildie, dobro czy zło

5.Jak dobrać klase/moce/mentora/poruszanie się chciałbym grać DPS/Support/Tank

6.Czy warto zaczynać?

7.Co daje abonament?

8.Dlc wszystkie obowiązkowe?

To by było na tyle, jak coś dopytam

A i jeszcze jakby ktoś miał jakiś namiar na polską gildie ts czy coś to prosiłbym o podanie :)

pod twoim pytaniem są dosłownie odpowiedzi na twoje pytania, ale odpowiem jeszcze raz...

1.Na Eu jest wystarczająco nie za dużo nie za mało tak średnio. US prawie zawsze pełno ludzi

2.Nie dużo wręcz mało

3.Na EU znam 3 polskie ligi wszystkie w heroes.

4.Po dobrej bo jest więcej heroes. Z tego co wiem 3 polskie ligii są po dobrej stronie i 1 po złej.

5.Ojeju ojeju na ten temat to już trzeba prywatnie rozmawiać... chyba że lubisz czytać grube książki. Jak chcesz to w sobotę/niedziele możemy pogadać na ts/skype i ci doradzę moc itd. Jak ci się nie chce czekać to już twój problem.

6.Tak gra nie umiera więc warto

7. daje wszystko za co byś musiał zapłacić między innymi dlc

8.Jak chcesz abonament to nie ma sensu kupować dlc, ale jak nie to kupuj dlc tak byś mógł mieć maksymalny cr (cr zdobywa się po zdobyciu max lvl. to taki level twojego eq)

zacytuje teraz samego siebie:

" Ogólnie polecam najpierw wbić max lvl i trochę pograć. Dopiero potem podjąć decyzje czy gra ci się podoba i czy chcesz grać. Zapytasz teraz pewnie dlaczego tak a nie odrazu płacić. Odpowiem ci tak miałem w lidze wielokrotne przypadki, które mówiły jak im się gra podoba itd. po 2 tygodniu przestawali grać bo tak.

Jak stwierdzisz że bd grał to polecam poszukać ligii do lepszej zabawy "

Ogólnie jeszcze dopowiem że niektóre moce można mieć tylko na abonamencie albo po zakupieniu ich :)

Witam, chciałbym zadać kilka pytań odnośnie dcuo, zamierzam zacząć grać i właśnie mam kilka pytań.

1.Jak z populacja.

2.Gra dużo Polaków?

3.Znajde polską gildie?

4.Po której stronie znajdę więcej Polaków/gildie, dobro czy zło

5.Jak dobrać klase/moce/mentora/poruszanie się chciałbym grać DPS/Support/Tank

6.Czy warto zaczynać?

7.Co daje abonament?

8.Dlc wszystkie obowiązkowe?

To by było na tyle, jak coś dopytam

A i jeszcze jakby ktoś miał jakiś namiar na polską gildie ts czy coś to prosiłbym o podanie :)