Decki co i jak

Witam, gram w hearthstone'a od dłuższego czasu, ale to było casualowe, budowałem decki z podstawowych kart i takie tam... ale czas to zmienić, poleca ktoś jakieś ciekawe decki na maga, albo na szamana, w internecie jest od groma różnych decków, ale albo mnie na nie nie stać, albo są tam karty które są dla mnie nie dostępne.

A ile pyłu możesz wydać

A ile pyłu możesz wydać

do 100 uda mi się dobić na luzie, ale nie wiem jak dalej... zacząłem jeden deck i 4 karty zrobiłem

2x ice lance i 2x ice barrier

Jeśli chcesz jakiś ogarnięty deck to trzeba z 1500 co jest łatwie do osiągnięcia jeśli ogarniasz arene.

Jeśli chcesz jakiś ogarnięty deck to trzeba z 1500 co jest łatwie do osiągnięcia jeśli ogarniasz arene.

O arenie to lepiej nic nie mówić w moim wykonaniu, nie ważne jak dobre karty bym miał...

To zależy od kart może w 50%, co z tego że są dobre jeśli możesz mieć same za 1,2,3 many i żadnych spelli. Oglądaj troche streamerów i nauczysz sie pod względem technicznym. I pamiętaj karty nie są najważniejsze, ja rzadko mam mniej niż 6 winów, a nie uważam że gra daje mi jakieś dobre karty.

Jeśli na arenie Ci nie idzie, rób zadania, zbieraj golda i kupuj za to paczki kart.

Polecam Ci ten link. Trump to ogarnięty koleś, a jego talie f2p są tanie jak barszcz, a działają :).

Dobra, może coś ugram. Dzięki za rady :D

Najlepiej wejdź na Hearthpwn.com tam znajdziesz fachową pomoc a nie tutaj na tym forum :) Masz tam przy okazji wszystkie dobre decki którymi można coś ciekawego ugrać. (sam miałem 2 range w tamtym sezonie) :)

Buduję teraz jakiś deck z mechami i meczyki idą całkiem nieźle, a szczególni ten http://prntscr.com/65jj1o wygrany oczywiście :D

Szamkiem gra się świetnie. Robisz armie stworzeń, bufujesz , dodajesz windfury i kosisz wroga. Raz mi się tak udało zadać ponad 30 obrażeń. Trump ma tajne porady, ale są bardzo ogólne i proste. Można od niego podebrac solidne malo kosztujace buildy, które potem sobie ulepszany dzięki nowym kartom. Warto oszczędzić dust na legendy za 1600 bo są wymagane do poważnej gry.

Mam jeszcze takie pytanko, jakie paczki z kartami otwierać, standardowe, czy te z goblinami i gnomami?

Najlepiej według mnie, złożyć sobie coś samemu a nie szukać po internetach. Takie moje zdanie ;p

Ja wczoraj na arenie magiem dostałem tylko 1 spell i 1 secret, także to więcej niż 50%, bo taki deck to totalny random, wystawiasz jednostki i tyle. Dopiero jak masz w miarę ogarnięty deck możesz mówić o jakichś winach na arenie.

Witam, gram w hearthstone'a od dłuższego czasu, ale to było casualowe, budowałem decki z podstawowych kart i takie tam... ale czas to zmienić, poleca ktoś jakieś ciekawe decki na maga, albo na szamana, w internecie jest od groma różnych decków, ale albo mnie na nie nie stać, albo są tam karty które są dla mnie nie dostępne.