Depresja

Witam,
Po mojej konfrontacji z supportem cipsoftu który jest no kto grał ten wie.
Planuje ukończyć swoją kadencję w bardzo ale to bardzo irytującej gierce zwanej Tibią. Dostałem hacka napisałem do supportu ze się domagam jakichś wyjaśnień, rekompensat czy chociażby informacji o złodzieju lub same ukaranie złodzieja dostałem maila, że mam dosłownie spierdalać.

I tu nasuwa się pytanie szukam gry mmorpg która ma dosyć takie małe wymagania ponieważ nie mam maszyny która odpali pięknie wyglądające gry, gram na dosyć skromnym “gamingowym” laptopie.
Szukam Gry Mmorpg która nie jest p2w, nie będe musiał wydać 300zł + na gre i dodatki a potem jeszcze płacić abonament. Szukam gry w której będe mógł spędzić miłe chwile ale też rozczarowania. Miło by było gdyby to była gra która nie umiera ale tętni życiem nie musi być ono wielkie ale różnorodne bym mógł nawiązać interakcje z graczami nawet na niskopoziomowej postaci z góry dziękuję pozdrawiam a cipsoft pierdole. (Przepraszam za wulgaryzmy ale już nerwy puściły wodzę TVN miał rację, że Tibia to gówno)

Po pierwsze abstrachując od tematu, to nie rozumiem czego oczekiwałeś pisząc takiego maila po hacku do supporta? Jak straciłeś konto to jeszcze rozumiem fakt, że chcesz aby Ci pomogli je przywrócić ale rekompensata? Really? Stary jak byś poszedł do sklepu i kupił coś ale przed wyjściem jakiś złodziej by Cie okradł to też byś poszedł z pyskiem do sprzedawcy w sklepie, że żądasz wyjaśnień, BA rekompensaty od razu. Gdyby Cipsoft ( nie żebym go tu teraz bronił bo w dupie mam TIBIE i CIPSOFT) rekompensował haki ludziom to ludzie wysyłali by itemy na inne konto i pisali do Cipsoftu, że ktoś ich hacknął i teraz chcą rekompensaty bo są biedni. WTF

Co do gry, której szukasz to może spróbuj neverwintera (chyba nie ma sporych wymagań) albo Cabal?

Witaj, może wpadnij do nas pograć www.unicrum.pl Nie jest to rpg ale kilka osób się mocno wciągnęło, może i Tobie się spodoba.

nie koniecznie musiała być to rekompensata. Byłem zalogowany na postaci nagle bum wylogowało mnie. Loguje się i patrze zmieniane są dane nie moge sięzalogować używam klucza do zmiany adresu i hasła i dostaje informacje ze przez nastepne 30minut mi taki e mail odnosnie zmiany nie przyjdzie zrobiłem screena i dlatego pisałem o rekompensate bo przez ich zajebistą blokadę chłop miał bezkarne 30min na ojebanie mnie.

1lajk

oraz grałem w obie te gry

nie dzięki

Zostać shackowanym w 2020 roku i to jeszcze w Tibii xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nawet nie współczuje :D.

A co do gier mających niskie wymagania to Mu online albo gierki budowane w 2D z elementami 3D. Mapple story itp.

Możesz spróbować Lost Ark u Ruskich w oczekiwaniu na Europejską premierę. Gra jest nowa i będzie rozwijana przez wiele lat. Masz PvP w postaci Arenek gdzie EQ i Staty się Skalują (liczy się Skill) i Wyspy z Open PvP gdzie jak wejdziesz to na początku spłyniesz na Hit’a polecam :grin:

Albion online możesz spróbować, mi poszedł na 10 letnim lapku bez problemu, gra jest darmowa ale zarabiając w grze kupisz premke która ułatwia granie. Nastawiona na grę w party i gildi.

Hmm, chyba najlepszym wyjściem będzie jakiś fajny old timer mmo - Cabal Online :smiley: Polecam, 2k godzin przegrałem.

Nie żebym kogoś o coś pomawiał ale pytanie jakiś programów / hacków używałeś do tej gry albo innych, że Ci się włamali na konto…
Gram w gry MMO od łooo Panie 20 lat? I każdy kogo przez ten czas poznałem komu włamali się na konto albo używał nielegalnych programów albo próbował szczęścia z darmową walutą z podejrzanych stron gdzie wystarczy się zalogować xD nie poznałem nikogo komu włamano by się na konto a był uczciwym graczem… no chyba, że ktoś chwalił się jakiego ma maila a do maila i gry miał hasło typu “dupa123” xD

Co do gier to tematów tyle na temat polecanych MMO, że już nawet szkoda wymieniać znów te same tytuły w kolejnym ale niech będzie gra ma nie być p2w i ma nie być na Abonament? Cóż zastaje tylko gra B2P czyli masz Gw2 lub TESO z takich wartych uwagi i Astelię Online i koniec. Każda F2P ma P2W a każda która nie ma P2W i ma sporo graczy to Abonament.

jesteś dzbanem bez two-way authenticatora to cie okradli i nie placz na gierke.

1lajk

Chłopie pyknij sobie w metka, 2 wony bag pełen potek i metiny na spocie - to jest życie na poziomie