DerphBlade SKARGA

Skladam oficjialna skarge na ow moderatora za bezpodstawny BAN na " 30" DNI za off top , ktorego nie bylo w TEMACIE PODKLADKA POD MYSZKE. prosze o usuniecie ow warna lub zmienie go na normalny czas (24h przewidiwany w regulaminie)... od kiedy dostaje sie bany na 30 dni za OFF top , ktorego nie bylo? Wedlug nowego regulaminu najpierw sa stosowane upomnienia jezeli JEST OBRAZA LUB RAZACY OFF TOP a nastepnie warny...a nie BANY NA 30 dni...

Nick : Zarcu (nie ma innej mozliwosci skladania zazalen wiec zalozylem nowe konto ) ......PanDerph chyba ma problemy z ocena sytuacji i wymierzaniem kar za dana sytuacje...rozumiem 24h ale 30 DNI ?? za taka blachostke dotego , ktorej nie bylo.....

Regulamin forum- " W ekstremalnych przypadkach administracja może podjąć decyzję o tymczasowym wykluczeniu użytkownika z życia forum (ban na 24 godziny)." PanDerph doczyta sobie regulamin bo chyba tworzy swoj .

PanDerph chyba zapomnial ze regulamin ulelg zmianie i nie daje sie juz banow na miesiac od tak...chyba , ze znowu wracamy do starych czasow gdzie za nic beda lecialy banny na miesiac . Prosze o odnienie sie DeprhBlade do wyzej wymieninego punktu i Administracji. Gdyz DerphBlade naruszyl zasade regulaminu dajac bana na 30 dni za blachostke, ktora prktyczne nie istnieje. Oraz zmiane ogranczen konta.

a ile miałeś punktów ostrzeżeń?

a ile miałeś punktów ostrzeżeń? 

2 po amnesti. pomijajac , ze poprzedni bykl tak samo mocno naciagany....przed zmiana regulaminu warn byl dany za to , ze ktos ma inne zdanie nic moderator ..... a Pan Derph chyba znowu chce wprowadzic cenzure i banowanie za byle co....chce zobaczyc forum na , ktorym dostal by ktos bana za to , ze napisal iz cytuje "

23 godziny temu, Tidies napisał:
Jeżeli ty tak uważasz to tylko twój problem. Jako, że podkładki są podkładki materiałowe, plastikowe, metalowe to w przypadku materiałowych jedne od drugich przeważnie różnią się najważniejszymi elementami czyli wykorzystanym materiałem, jakością splotów oraz obszyciem 

 

Twoje myślenie jest błędne tak bardzo..

_> "......przynajmniej czytam ze zrozumieniem + podkladka nie da ci skila myszka tez nie :) uwierz bo gralem w top klanach z myszka za 20 zl i bez podkladki :)"

jezeli to zdanie warte jest 30 dniowego bana to ja chyba podziekuje na stale z tego forum bo Moderatorzy banuja kogo hca kiedy chca i za co chca.

@zarcuu Miałeś 9 ostrzeżeń, a Derpblade dał Ci jeden punkt. Zgodnie z regulaminem, w momencie otrzymania dziesiątego ostrzeżenia, wskakuje ban na 30 dni. Sprawdziłem Twoje konto i zauważyłem, że masz sporo nieprzedawnionych punktów ostrzeżeń, więc je usunąłem, co spowodowało, że Twoje konto jest już odbanowane. Jeszcze dzisiaj konto Zarcuu usunę, bo regulamin jasno tłumaczy, że użytkownik może mieć co najwyżej jedno konto.

Pozdrawiam i zamykam temat, bo chyba wszystko jest już jasne.

Tak dla rozwiązania wątpliwości:

1. Tak, ban był za ilość warnów, nie za moje widzimisię jak próbujesz sobie wmówić.

2. Miej chociaż na tyle "honoru", żeby przyznać się do offtopu, bo jeśli ktoś pyta o podkładki pod mysz, czy w innym przypadku pod laptopa, to pisanie mu "Nie wywalaj pieniędzy na gówno, kup sobie PC"/"Podkładka to tylko kawałek szmaty, po co tyle płacić?" to jest 100% offtop i tak też uważa założyciel tematu, od którego dostałeś zgłoszenia Ty i jeszcze jedna osoba.

3. Za samo przeinaczanie mojego nicku w tak głupi sposób to zgłoszenie nie powinno być nawet wzięte pod uwagę (Nie wydaje mi się, żeby był jakoś bardzo trudny do przepisania), jak chcesz już skarżyć i przedstawiać swoje mizerne wątpliwości, mógłbyś chociaż przerzucić tekst przez word'a czy inny program tego typu i poprawić wszystkie błędy, tego się nawet nie da rozczytać.

4. Jak już w końcu postanowiłeś przestudiować regulamin, to polecam zapoznać się z całym a nie wyłapywać punkty wybiórczo, bo my tak nie robimy i stosujemy się do niego całego. To oczywiste, że nie dałbym bana na 30 dni za offtop.

5. Warna nie dostałeś za zdanie, które wkleiłeś tutaj. Przecież są one teraz publicznie, to każdy może to zobaczyć, warn poszedł za "serio myslisz ze jak kupisz podkladke za 10 zl a za 100 to bedzie roznica ??....to twoj wlasny wybor kup jaka chcesz kolejny glupi temat nie majacy poprostu sensu...to tak jak by pytac kupic farbe czarna czy biala?...bo roznica w podkladkach to poprostu wzor i kolor." - Głupie to jest komentowanie w ten sposób, ktoś założył temat i oczekiwał odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule, a nie pouczenia i opinii czy temat Twoim zdaniem jest, czy nie jest wart założenia. Nie Ty jesteś od decydowania o tym.

Skladam oficjialna skarge na ow moderatora za bezpodstawny BAN na " 30" DNI za off top , ktorego nie bylo w TEMACIE PODKLADKA POD MYSZKE. prosze o usuniecie ow warna lub zmienie go na normalny czas (24h przewidiwany w regulaminie)... od kiedy dostaje sie bany na 30 dni za OFF top , ktorego nie bylo? Wedlug nowego regulaminu najpierw sa stosowane upomnienia jezeli JEST OBRAZA LUB RAZACY OFF TOP a nastepnie warny...a nie BANY NA 30 dni...

Nick : Zarcu (nie ma innej mozliwosci skladania zazalen wiec zalozylem nowe konto ) ......PanDerph chyba ma problemy z ocena sytuacji i wymierzaniem kar za dana sytuacje...rozumiem 24h ale 30 DNI ?? za taka blachostke dotego , ktorej nie bylo.....

Regulamin forum- " W ekstremalnych przypadkach administracja może podjąć decyzję o tymczasowym wykluczeniu użytkownika z życia forum (ban na 24 godziny)." PanDerph doczyta sobie regulamin bo chyba tworzy swoj .

PanDerph chyba zapomnial ze regulamin ulelg zmianie i nie daje sie juz banow na miesiac od tak...chyba , ze znowu wracamy do starych czasow gdzie za nic beda lecialy banny na miesiac . Prosze o odnienie sie DeprhBlade do wyzej wymieninego punktu i Administracji. Gdyz DerphBlade naruszyl zasade regulaminu dajac bana na 30 dni za blachostke, ktora prktyczne nie istnieje. Oraz zmiane ogranczen konta.