Destiny 2 czy warto?

Cześć, pobrałem sobie tego mmofps’a ? I wydaje się być całkiem ciekawy tymbardziej, że nigdy nie miałem styczności z taką produkcją.
Może mi ktoś napisać na czym to polega ? Bo póki co robię sobie jakieś questy itp i jest spoko. Gram jakimś czarownikiem chociaż nie wiem czy to był dobry wybór. W tej grze są jakieś wspólne misje dungi nie wiem ?

1lajk

Generalnie na start warto zajrzeć do Wieży do hangaru i odebrać sobie u mechanik (Amanda Holiday) questa “czerwona wojna”, jest to kampania z podstawki gry, całkiem okej tłumaczy świat :slight_smile:

I tak, jest open world, są misje, są szturmy (dungeony z innych gier), dungeony (mega trudne wersje bardziej rozbudowanych i ciekawszych dungeonow) i raidy. Do tego parę trybów pvp

Właśnie odebrałem tą “czerwoną kampanie” Możesz mi powiedzieć, bo wybrałem czarownika czy tu w ogóle jakaś różnica jest między tymi 3 klasami ? Bo w sumie każdy strzela z karabinu :smiley: Mam jakiegoś super skila z pod F ale raz na dłuższy czas mogę go użyć.

każda postać ma inne umiejętności, od granatów (klawisz Q), walki wręcz (klawisz C) aż po skoki i super umiejętności (klawisz F)

Każda klasa ma swoje własne specyficzne skille (klawisz V) Hunter ma unik który pozwala mu przeładować broń lub odnowić cooldown skilla pod melee, warlock ma wyrwy które mogą leczyć lub dawać buff do dmg gdy w nich stoisz a tytan ma tarcze które blokują pociski (twoje też) ma do wyboru wysoką tarczę która blokuje wszystko nawet jak stoisz lub niską która sprawa że jak przy niej kucasz to masz szybsze przeładowanie.

Dodatkowo każda klasa ma po 3 drzewka umiejętności Solarne, Elektryczne i Pustki które cechują się innymi zdolnościami.

A jak mogę znaleźć te drzewka skili ? Dodatkowo gram sobie w tą kampanie czerwoną. Cały czas podczas jej robienia pojawia mi się dosłownie co 10 sek powiadomienie " dostępne nowe zadanie" ale nie wiem jak mam je zaakceptować bądź anulować. Są w tej grze jakieś polskie społeczności ? Nie ukrywam, że jestem nowy i przydałoby się jakieś wsparcie.

możesz dołączyć do naszego klanu to akurat tam będzie więcej osób które mogą ci wszystko wytłumaczyć
https://discord.gg/zp4tBKS tu masz link do kanału tam ci wszystko wyjaśnimy dokładniej

Drzewka umiejętności znajdziesz pod F1, tam gdzie gear, góra po lewej powinnien być taki znaczek który będzie się wyróźniał kolorem (pomarańczowy, fioletowy lub jasno niebieski), jak tam najedziesz pokażą się dodatkowe podklasy, lewym przyciskiem wybierasz daną podklasę, klikając prawym za to możesz podejrzeć drzewka umiejętności poszczególnych podklas

Po pierwsze na początek robisz tytana nie czarownika. a bez dodatków nie podchodź bo nawet jak wezmą cię do klanu to nie zrobią tobą płowy gry minimum porzuconych trzeba mieć żeby mieć dostęp do last wisha taki trudny rajd ale jak masz ogarnięty klan to ostaniego bossa sie one shootuje.