Destiny 2 - jak to z tym jest

Dzień dober,
Potrzebuje pomocy, bo chyba trochę się zgubiłem. Pograłem kilka godzin w Destiny 2, skończyłem wątek fabularny wbiłem 20 lvl i…no właśnie, co dalej? Przygody w “Miejscach docelowych”, poza nielicznymi, są śmiesznie łatwe. Wymagają mocy ~120, ja natomiast już latam jako mocarz, koks i zawodowiec mający tejże mocy ponad 200. Jak wyczyszczę te miejsca to pojawią się nowe, trudniejsze przygody?

Dodatkowo, po wbiciu 20 poziomu, doświadczenie leci ekstremalnie powoli, pewnie przez to, ze robię “nisko-mocowy” kontent. Skupić się na PvP albo Szturmach? Dadzą mi więcej expa?

W sumie nie wiem o co dokładnie pytać. Potrzebuje kogoś kto pokaże mi jakąś ścieżkę co dalej robić.
No i szukam jakiegoś fajnego klanu. Proszę o propozycje tylko fajne klany. :sunglasses:

Pierwsze pytanie : masz jakieś dodatki? Jak nie to masz już swój lvl cap i teraz poziomy dają ci tylko jasne engramy (do skinów) oraz punkty skilli byś mógł wymaxować drzewka ale to tylko wpada przy okazji, na tym się broń boże nie skupiaj, a jak masz dodatki to przechodzisz na mapy z dodatków (mars, merkury bodajże i ta nowa z forsaken). Jak grałem parę dni temu to było całkiem sporo 200+ przygód i innych :).

Oprócz nich robisz klasykę : daily które odbierasz z wędrowca (HUBa), lost sector’y, szukanie skrzynek z lootem, patrole, eventy… w nadziei że ci dropnie coś lepszego od obecnego eq. Do tego odmiana dungeonów - szturmy (i raidy) gdzie masz kilka poziomów trudności. Po za tym warto jeszcze porobić ukryte questy na legendarne bronie typu Król Szczurów (całkiem fajna pukawka)

Niestety kupiłem samą podstawkę, ale nie chce mi się wierzyć, że jest taka słaba jeżeli chodzi o kontent. Polatam jeszcze i dam znać :confused:

Ok, już wszystko wiem. Kupienie samej podstawki to był błąd, który, jeżeli będę chciał się dalej bawić w Destiny 2 narazi mnie na kolejne wydatki. Content w podstawce kończy się na 20 poziomie. Kiepski pomysł wydawcy, że nie można kupić normalnego season passa, tylko 2 poprzednie dodatki za ponad 100 zł + nowy dodatek za kolejne 150, co jest śmieszne, biorąc pod uwagę, że gra jest B2P. Umre.

Heloł,
Miałem lekką przerwę w grze, ale jak dzisiaj zagrałem to znowu zachciało mi się marnować życie na grę komputerową Destiny 2.
Jak wydam 250 zł i kupie Destiny 2: Forsaken Legendary Collection, które według opisu zawiera podstawkę i wszystkie dodatki, to jak wpiszę na battle.net kod mając już podstawkę to doda mi same dodatki bez żadnego problemu?

Bump