Destiny 2, które DLC kupić

siema, powoli kończę ogrywać darmowy kontent (trzy kampanie) więc zastanawiam się które DLC wybrać. jakbyście mogli mi wskazać które waszym zdaniem jest lepiej kupić pierwsze z uzasadnieniem to byłbym bardzo wdzięczny. pozdrawiam.

  1. gra oferuje duuużo więcej niż same kampanie : pogoń za egzotykami, dodatkowe linie fabularne (po ukończeniu kampanii pojawią się dodatkowe znaczniki, biały znaczek na ciemno niebieskim tle, jest to cała przygoda gdzie wykonujesz misja za misją poznając nowe historie, na każdej planecie jest 1 taka seria questów), utracone sektory, zlecenia, aktywności specyficzne dla danych planet (protokół eskalacji dla marsa choćby), raidy, lochy, szturmy, nocne szturmy…

  2. odpowiadając na pytanie : forsaken. Czemu? Bo ma dużo dłuższą linię fabularną (i ciekawszą - subiektywna opinia) oraz oferuje wiecej. Czego więcej? Praktycznie wszystkiego. Kuźnie, menażeria, raidy, szturmy, nowy loch, MASA nowych zbroi i broni (dodatek + 3 sezony). A co daje obecnie shadowkeep? trzy egzotyczne bronie i inwazję weksów i krótką kampanię. Co prawda jest ciekawym dodatkiem pod względem klimatu, ale samym klimatem człowiek się nie nagra. Aczkolwiek jak wyjdą wszystkie sezony i będą w cenie shadowkeepa to podejrzewam że będzie konkurencyjne pod względem zawartości do forsakena, narazie jednak tak nie jest, dlatego polecam jednak porzuconych :slight_smile:

1lajk

takich właśnie informacji potrzebowałem, dzięki wielkie za odpowiedź :star_struck:

ogólnie zdaję sobie sprawę z tego ile jest do roboty na planetach i po za nimi. od początku modelu F2p nastukałem już ponad 167 godzin, co za tym idzie gambit, tygiel ograne w opór, egzotyki z marsa wyzbierane no i te darmowe DLC porobione.

także dobrze że forsaken jest lepszy, bo jest w nim sporo itemów, po które będę chciał sięgnąć. :grin: