[Destiny 2] Mad HawkZ

Witajcie, Strażnicy!

Ekipa Mad HawkZ poszukuje nowych członków zespołu!
Mad HawkZ powstało na początku istnienia Destiny 2 jako klan dla grupy znajomych, chcących razem porobić raidy i wspólnie postrzelać. Przez dłuższy czas wielu z nas miało przerwę od gry, ale ostatnimi czasy wróciliśmy. Postanowiliśmy jednak, że przydadzą nam się nowi gracze, zarówno bardziej doświadczeni jak i ci świeży w temacie Destiny.

Naszym celem jest zebranie nieco większej ekipy ludzi do wspólnego grania, żeby móc progresować content gry, odkąd faktycznie jest w niej co robić. Naszym pierwszym celem jest odświeżenie sobie i zrobienie w ogóle wszystkich zaległych raidów, powbijanie questów, pofarmienie broni i zrobienie tego wszystkiego, co ominęło nas przez ostatni rok rozwoju Destiny 2. Następnie bierzemy się za wbijanie nowego contentu na czele z raidem Garden of Salvation.

Gramy wszystko - ostatnio szczególnie Gambit i Tygiel, ale też Szturmy, trochę latamy po świecie i mamy zamiar zacząć robić regularne raidy w tygodniu - w końcu engramy się same nie wbiją.

Jeśli masz wszystkie dodatki, łącznie z najnowszym - zapraszamy, część z nas zaczęła już grać w Shadowkeep. Jeśli jednak ich nie masz, grasz na wersji darmowej, toteż chodź do nas - stare raidy, Gambit i Tygiel potrzebują świeżej krwi.

Nie oczekujemy, że będziesz od razu bogiem tej gry - gramy dla przyjemności, ale też szanujemy swój czas, dlatego staramy się grać jak najlepiej. Nikt nie lubi, gdy jego wolne popołudnie jest marnowane na jakiś festiwal ameb.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy na Discorda:

Klan:
https://www.bungie.net/pl/ClanV2?groupid=2863040

I pamiętaj - nie ważne czy jesteś dobry w grę czy nie - dla nas liczy się, że potrafisz myśleć, analizować co zrobiłeś nie tak i nie jesteś bucem. Reszta jest do dogrania.