[Destiny 2] Pytanie o start

Witam.
Nie ogarniam o co chodzi teraz na starcie.
Wcześniej jak byl free weekend to gra prowadziła mnie za rączkę, fajne przerywniki, pokaz jak Wędrownik zostaje zaatakowany, wędrówka przez śnieżną krainę, jakieś kuśtykanie jak jestem ranny, początkowa wioska po zniszczeniu strażników itp itd.
Dzisiaj się zalogowałem, stworzyłem nową postać na nowym koncie i zupełnie inne wprowadzenie. Obudziłem się z martwych, dostałem ducha i od razu gram różne wydarzenia i zdobywam ekwipunek powyżej mocy 750.
Zmienili wprowadzenie czy o co tu chodzi?

A czego się spodziewałeś? Zrobili wersje pod p2w aby wydoić jak najwięcej ludzi.
BTW mam niezłą bekę z tej gry. Randomowe dropy i z powrotem do kolejeczki - to jest mistrzowskie, winszuje. A community perełka, 2 grupy w to graja. Pierwsza to tak zwane boty lub retardy. Druga to cheaterzy.
Ledwo się zaczęło a już jest wesoło.

no ok czyli po prostu to zmienili tak? Nie wybrałem żadnego trybu i myślałem, że po prostu coś źle uruchomiłem.
Szkoda bo ten pierwszy start był miodzio, wiedziałeś dokładnie co się dzieje a teraz jesteś wrzucony jak do pralki…
@Edit
Jakie p2w? Że trzeba kupić najnowszy dodatek?

Też jestem ciekaw. Nie mniej nie podoba mi się to wprowadzenie teraz. Wcześniej było klimatyczne i wyjaśnialo akcje a teraz jest takie… Meh…

Widać kolega dostał ostro po dupie na pvp i sie popłakał :joy:

jak ja nawet pvp nie grałem bo mnie z serwera wywaliło ;D Ciekawe jak mocno wpierdol bym dostał od gościa który ma wszystkie dodatki ;D
shift+delete
btw polecam “tom” “ręceeenzję”

a ja mam pytanko z innej beczki jesli kupie dodatek shadowkeep to odrazu dostaje forsaken ? czy musze tez go kupic ?

Bl4St3RR Co ty kur… pier… ??? gra ledwo ruszyła na Steam więc ludzie walą falami. serwer nie był na to gotowy i tyle. dzisiaj nie miałem żadnego problemu z logowaniem…
nie rzucaj pochopnych komentarzy ledwo pare godzin po oficjalnej premierze.

też się próbowałem rozeznać ale z tego co widzę dodatek “Forsaken” trzeba kupić oddzielnie