[Devilian Online] Sklejam team!

Widzę, że nie akceptują płatności przez PSC :/ a z tymi ograniczeniami gra jest niestety niegrywalna :/

Widzę, że nie akceptują płatności przez PSC :/ a z tymi ograniczeniami gra jest niestety niegrywalna :/

Możesz zawsze zaproponować komuś psc za przelew lub doładować konto na paypalu przez psc. Oczywiście obie opcje niosą za sobą ryzyko oszustwa :(

Jak że pojutrze będziemy mieli ostatnią szansę aby przetestować grę przed oficjalnym startem zapraszam wszystkich na teamspeaka:

Teamspeak podany w 1 poście :P

Jeżeli ktoś jest chętny pogadać o grze bądź gildii zapraszam serdecznie :)

bedzie start bedzie zainteresowanie, do zobaczenia na grze.

Siema, gramy .Do usłyszenia. :)

Dzisiaj o 19:00 startuje Open Beta! Tak więc zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego "testowania" na teamspeak (podany 2 posty wyżej)

Na ts nikogo nie ma :P

Na ts nikogo nie ma

Teamspeak podany w 1 poście

Teraz wszystko powinno wszystko grać :)

Złożyłem podanie, na pewno bedę grał dzisiaj (open beta), nie wiem czy na pewno wezmę canonera ale na 99% tak :P

Złożyłem podanie, na pewno bedę grał dzisiaj (open beta), nie wiem czy na pewno wezmę canonera ale na 99% tak

Ok, jak będziesz mógł to wbij na teamspeak'a :)

O jak miło że te kilkaset zł wydanych w rifcie zdejmuje mi ograniczenia w devilianie xd cu ing

Jakie są ograniczenia ?

Z tego co widziałem to brak ah i World chatu (megaphone czy coś takiego)

Jak odpalam grę wyskakuje Failed to reset verification module, a chcial bym z wami pograc chetnie :(

Chętnie bym z wami zagrał, jak można to i zaraz wbije na tsa ;p

Jak odpalam grę wyskakuje Failed to reset verification module, a chcial bym z wami pograc chetnie

Spróbuj tego:

https://support.trionworlds.com/hc/en-us/articles/212278468-Failed-to-reset-the-verification-module-in-Devilian

Chętnie bym z wami zagrał, jak można to i zaraz wbije na tsa ;p

Zapraszamy :)

Teamspeak jest aktualizowany w 1 poście.

Zapraszam wszystkich spoko ekipa sie szykuje na start i gierka bardzo przyjemna zwlaszcza mechanika:) drzewko skilli tez spoko :)

Dzis sprawdze gierke i wbije na ts:)

Gra na pierwszy rzut oka zapowiada się naprawdę dobrze ( taki trochę Mythos ). Mam tylko pytanie co daje patron w tej grze?

JAKI JEST MAX LVL W TEJ GRZE I CZY DLUGO SIE GO WBIJA ?