Devix TJ - Fioletowy Pokój

Ziutek z bogatą familią, która wszystko mu funduje i tak nie potrafi tego solidne ocenić/skrytykować, a ocena "słabe, elo" to żadna krytyka. Trzymajta się!

Szczerze ? było dobrze do momentu Twojego wejścia :D

Szczerze ? było dobrze do momentu Twojego wejścia 

Dokładnie.
Zabawne, że większość podwórkowych rapsów, które słyszałem ma tak samo.
Masz w ogóle prawa do wykorzystywania tych sampli? Jeżeli nie, to dzwonie na bagiety.

A coś czułem, że będę miał do czynienia z ludźmi, którzy nie mają pojęcia bladego na temat podkładów nawet. Więc można na tym kończyć, będę się niestety sugerował prawdziwymi forumkami o rapie. Nie, nie jest tak, że źle przyjąłem krytykę, ale moglibyscie chociaż powiedzieć co jest nie tak, a nie coś w stylu "ch####e, elo" tak jak to zrobiliście.
Siemano!

Ps. Podkład był non-profit normiku, więc ni lotej i nie próbuj się mądrzyć tutaj, jeżeli nie wiesz nawet co gadasz.

Chętnie bym przesłuchał, ale niestety się spóźniłem... Może ktoś podesłać jakiegoś linka, chętnie ocenię z punktu widzenia prostego człowieka :D

@edit: Sam znalazłem :D

Chętnie bym przesłuchał, ale niestety się spóźniłem... Może ktoś podesłać jakiegoś linka, chętnie ocenię z punktu widzenia prostego człowieka 

@edit: Sam znalazłem 

I jak? :) Ps. przesłuchaj wersji na SoundCloud jak już ;)

Ziutek z bogatą familią, która wszystko mu funduje i tak nie potrafi tego solidne ocenić/skrytykować, a ocena "słabe, elo" to żadna krytyka. Trzymajta się!