Dexter

Dexter czyli serial o dobrym mordercy :) ogląda ktoś? wg mnie fenomenalny ^_^

Obejrzałem 2 sezony.... a właściwie przebolałem je bo mnie strasznie nudził. Nie wiem, może po prostu nie moje klimaty. Zaraz po nim przerzuciłem się na 'The Walking Dead' które serdecznie polecam : akcja też rozkręca się strasznie powoli ale w 3 sezonie jest już na prawdę ciekawie.

Oglądam i polecam! Niebawem finał sezonu.

Jak najbardziej serial warty uwagi. Zaskakujący i ciekawy;]

Jak najbardziej serial warty uwagi. Zaskakujący i ciekawy;]

Warn za archeologię, jeśli nadal będziesz nabijał te posty tylko po to by napisać temat w szukam MMO to specjalnie nie akceptuje Ci tam Twojego tematu, lub jeśli zrobi to inny moderator usunę go. Oczywiście nie wspominając o warnach za takie bezsensowne nabijanie postów.

Pozdrawiam cieplutko!

jestem gotowy na warn za offtop ale musze:

to co np. żeby wypowiedzieć sie o serialu musiałby założyć nowy temat z tym samym tytułem? totalny bezsens dlaczego wypowiadanie sie w takim temacie moze być uznane za archeologie, jak bede chciał sie wypowiedzieć na temat jakiegoś filmu to mam założyć nowy zamiast napisać w takim który istnieje tylko dawno tam nikt nie pisał?

+ te wymagania odnośnie napisania przed "szukam mmo", przecież to poronione, dużo ludzi jest przelotnych którym zalezy na napisaniu tylko tam, to czemu nie dać im tej możliwości od razu? Mniej byłoby do czyszczenia jakby nie patrzeć bo wypowiadaliby sie tylko tam i tylko tam tematy byście musieli sprawdzać czy sie zgadzają z regulaminem, a tak wszyscy z nich są zmuszeni do napisania iluśtam postów.

Ekstra logika, żeby nie robić spamu w jednym dziale, każmy robić spam we wszystkich innych :) Genialne doprawdy

Warn za archeologię, jeśli nadal będziesz nabijał te posty tylko po to by napisać temat w szukam MMO to specjalnie nie akceptuje Ci tam Twojego tematu, lub jeśli zrobi to inny moderator usunę go. Oczywiście nie wspominając o warnach za takie bezsensowne nabijanie postów.Pozdrawiam cieplutko!

Po pierwsze muszę przyznać bardzo ciekawa strategia- dać bana,żeby nie mógł się bronić(bardzo dojrzałe posunięcie :) )

Następnie muszę przyznać,że Twoje życie prywatne musi być naprawdę ograniczone,jak nie upośledzone skoro śledzisz innych i nie patrzysz czy czasami nie nabijają sobie postów,a potem ich ścigać. Doprawdy zabawne :)

Teraz zagadka: Po co miałbym zmieniać sobie avatar,edytować te wszystkie pierdoły przy informacjach o profilu skoro chcę nabić tylko posty,napisać temat w tym bzdurnym "Szukam MMO" i uciec? :)

Kolejny fakt: Wiem co mi się podoba i nie potrzebuję pomocy innych żeby wejść w spis mmo i dokładnie przejrzeć.

A teraz czekam na kolejnego bana czy jak tam lubisz się wyżywać na innych. Czekam również na Twój ból d*py po tym, jak napisałem prawdę (skończy się to tak,że albo usuniesz post,lub znowu mi odpiszesz oczywiście podczas mojego bana :) )

Pozdrawiam jeszcze cieplej,Sherlocku! :)

Why so serious? To jets moderator. A pracą moderatora jest przeglądanie tematów i "śledzenie innych i patrzenie czy czasami nie nabijają sobie postów, a potem ich ścigać: Lol.

Why so serious? To jets moderator. A pracą moderatora jest przeglądanie tematów i "śledzenie innych i patrzenie czy czasami nie nabijają sobie postów, a potem ich ścigać: Lol.

"Warn za archeologię, jeśli nadal będziesz nabijał te posty tylko po to by napisać temat w szukam MMO to specjalnie nie akceptuje Ci tam Twojego tematu, lub jeśli zrobi to inny moderator usunę go"

Dla mnie conajmniej chore

Wcale tego nie widać, jak piszesz bezsensowne posty w tematach, w których ktoś napisał coś kilka miesięcy temu. Rozumiem, posiedzisz z tydzień, wypowiesz się normalnie, te posty będą coś wnosiły, ale po co. Wcale nie śledził Cię Salek, tylko ja Ciebie zgłosiłem. To 20 postów ma magicznie sprawić, że użytkownik zostanie na dłużej, że jednak nie porzuci konta po napisaniu w dziale Szukam MMO.

Pozdrawiam cieplutko i sorcia za offtop.

@bolvaerk powiedz, że to nie Ty jesteś na avatarze.

Wcale tego nie widać, jak piszesz bezsensowne posty w tematach, w których ktoś napisał coś kilka miesięcy temu. Rozumiem, posiedzisz z tydzień, wypowiesz się normalnie, te posty będą coś wnosiły, ale po co. Wcale nie śledził Cię Salek, tylko ja Ciebie zgłosiłem. To 20 postów ma magicznie sprawić, że użytkownik zostanie na dłużej, że jednak nie porzuci konta po napisaniu w dziale Szukam MMO.Pozdrawiam cieplutko i sorcia za offtop.@bolvaerk powiedz, że to nie Ty jesteś na avatarze.

Może np, dlatego,że pierwszy raz przeglądam forum i skoro kilku miesięczne posty mnie ciekawią to co stoi na przeszkodzie napisać?

Zresztą,po co ja się w ogóle tłumaczę. Mów do d*py to Cię osra :)

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked
Wcale tego nie widać, jak piszesz bezsensowne posty w tematach, w których ktoś napisał coś kilka miesięcy temu. Rozumiem, posiedzisz z tydzień, wypowiesz się normalnie, te posty będą coś wnosiły, ale po co. Wcale nie śledził Cię Salek, tylko ja Ciebie zgłosiłem. To 20 postów ma magicznie sprawić, że użytkownik zostanie na dłużej, że jednak nie porzuci konta po napisaniu w dziale Szukam MMO.Pozdrawiam cieplutko i sorcia za offtop.@bolvaerk powiedz, że to nie Ty jesteś na avatarze.

a co mialbys jakis problem do mnie nawet jezeli to bylbym ja?

edit: sry to miało być PW ale coś złego kliknąłem :P

Dextera obejrzałem 2 razy poza najnowszym sezonem, który jest baaardzo słaby. Sezon 8 (bo o nim mowa) zalatuje taką komerchą i bidą, że straciłem fascynację Dexterem aktualnie. Cały czas walczę aby nie przestać dobrze myśleć o poprzednich sezonach (które czyt. wyżej, obejrzałem dwa *znak mnożenia*) właśnie z powodu tego faila co teraz puszczają.

Póki co jestem w połowie ostatniego sezonu, bo dalej nie dam zwyczajnie rady oglądać. Mam też nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy kolejny sezon, a zakończenie 8 naprawi wszystkie krzywdy wyrządzone dla mojej fanowskiej osoby.

@bolvaerk tak, miałbym, jeżeli jesteś chłopakiem.

W końcu, co do serialu to jest on na mojej liście, jednak te 9>sezonów trochę starszy. Nie chciałbym, żeby było w kółko ten sam schemat.

czuje, że finał sezony może bć z deczka naciągany, po zwiastunach widać było, że

SPOILER

SPOILER

że Deb znienawidzi Dextera i suma sumaru wolałaby jednak jego zastrzelić. Coś mi się wydaje, że zginie wiele osób ale nie Dexter.

Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością.

KONIEC SPOILERA.

Podobno mają powstać jeszcze 2 sezony, mimo, że 8 miał być ostatnim. Zaczynają na siłe, dla kasy dalej to ciągnąć - a liczyłem na koniec. :|

Podobno mają powstać jeszcze 2 sezony, mimo, że 8 miał być ostatnim. Zaczynają na siłe, dla kasy dalej to ciągnąć - a liczyłem na koniec. :|

http://screenrant.co...ussion-preview/ Z drugiej strony, kolejny sezon to zawsze szansa na zrehabilitowanie się, c'nie ? Mam taką nadzieję.

Mam nadzieję, że nie. 8 sezon to tylko odcinanie kuponów od marki, więc każdy kolejny raczej będzie coraz bardziej idiotyczny. Nic nie może trwać wiecznie, a czas Dextera zdecydowanie już minął.

Po pierwsze muszę przyznać bardzo ciekawa strategia- dać bana,żeby nie mógł się bronić(bardzo dojrzałe posunięcie )Następnie muszę przyznać,że Twoje życie prywatne musi być naprawdę ograniczone,jak nie upośledzone skoro śledzisz innych i nie patrzysz czy czasami nie nabijają sobie postów,a potem ich ścigać. Doprawdy zabawne Teraz zagadka: Po co miałbym zmieniać sobie avatar,edytować te wszystkie pierdoły przy informacjach o profilu skoro chcę nabić tylko posty,napisać temat w tym bzdurnym "Szukam MMO" i uciec? Kolejny fakt: Wiem co mi się podoba i nie potrzebuję pomocy innych żeby wejść w spis mmo i dokładnie przejrzeć.A teraz czekam na kolejnego bana czy jak tam lubisz się wyżywać na innych. Czekam również na Twój ból d*py po tym, jak napisałem prawdę (skończy się to tak,że albo usuniesz post,lub znowu mi odpiszesz oczywiście podczas mojego bana )Pozdrawiam jeszcze cieplej,Sherlocku!

Proszę Pana, nie dałem Panu bana, tylko zwiększyłem poziom ostrzeżeń ponieważ dostałem zgłoszenie, że bezsensownie nabijasz posty. Niestety zwiększenie poziomu ostrzeżeń automatycznie równa się z banem na 24h jeśli przekraczasz swoje 2 ostrzeżenie - proszę czytać regulamin.

Mam swoje życie, ale nie problem mi znaleźć Twój temat, po masie zgłoszeń.

Pozdrawiam najcieplej, Watsonie.

Dexter czyli serial o dobrym mordercy :) ogląda ktoś? wg mnie fenomenalny ^_^