[Dezet.GRA] - Grafa na zamówienie

Cześć wszystkim!

Z racji tego że dużo osób chce, abym zrobił im jakieś "graficzki" Avki, syg. itp.

postanowiłem zrobić oddzielny temat, ponieważ w temacie "Sygnatura i avatar na zamówienie" zacząłem się gubić i pomijać osoby :(

Tak więc, jeśli kogoś pominąłem (z góry przepraszam) niech pisze tutaj!

Wzór pozostaje taki sam jak w tamtym temacie.

Tematyka:
Rozmiar:
Napis:
Kolorystyka:
Dodatkowe info:

@Darkyy - Avek 100x100, mały więc nie można było poszaleć :> jak coś nie pasuje pisz :)

cyZNYJL.png

Sygnatura

Tematyka:Wiedźmin
Rozmiar:500x200
Napis: Galanoth
Kolorystyka:dowolna
Dodatkowe info:---

Avatar

Tematyka:Anime
Rozmiar:100x100
Napis:---
Kolorystyka: niebieska
Dodatkowe info:---

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Sygnatura

Format: .gif

Tematyka: Brak.
Rozmiar: 500x200
Napis: Saviy / Master Sorcerer
Kolorystyka: Ciemna (Czerwień, ciemny niebieski, czarny)
Dodatkowe info: Chciałbym żeby wyglądało to tak, że napisy (Saviy / Master Sorcerer) się zmieniają. Raz żeby pojawił się napis ''Saviy'' a raz ''Master Sorcerer'', chyba wiesz o co chodzi? ;) Motyw zmiany żeby wyglądał tak jakby ten napis się wyłaniał z środka.

Pozdrawiam, z góry dzięki.

Avatar

Tematyka:Luffy z One Piece
Rozmiar:200x200
Napis:---
Kolorystyka: jasna
Dodatkowe info:---

Dzięguje

AVATAR:
TEMATYKA:
CS : GO , Skyrim , Borderlands 2 .
ROZMIARY: Dowolny rozmiar , Tak aby pasował na Steam , Skype . ale najlepiej to 200x200
NAPIS: ENŹIN
KOLORYSTYKA : Niebieska , lub taka różnokolorowa < Mam na myśli napis , a tło , reszta elementów to taki jasny , biały .
DODATKOWE INFORMACJE : Chciałbym aby napis ENŹIN znalazł się wygrawerowany na broni z CS:GO albo na mieczu ze skyrima. AWP lub Ostrze Krwiopuszcza.
DZIĘKUJĘ I POWODZENIA :)

Avatar:

Tematyka: Kha'Zix z LoL-a

Rozmiar: 200x200 ale 100x100 też może być.

Napis: XaVvii

Kolorystyka: Dowolna

Dodatkowe informacje: ---

wit4m

Tematyka:Banner pod twitcha
Rozmiar:900x480
Napis: Hashyk
Kolorystyka: Mroczna/Krew
Dodatkowe info:
Anime

Tematyka: Borderlands 2/ Dark Souls 2
Rozmiar:2560x1440
Napis: Korendan
Kolorystyka:Mroczne

Dodatkowe info: Tło potrzebne na kanał YT. Może być prościutkie, ale główna grafika i napis musi być wyśrodkowane.

I od razu jak możesz.
Avatar
Tematyka: Dark Souls 2
Rozmiar 200x200
napis: Korendan
kolorystyka: Bardzo mroczna :D
Dodatkowe informacje: Najlepiej coś wychodzącego z cieni.

Tematyka: coś związanego z nazwa klanu, bede tego uzywal jako logo dla klanu chociaz tak naprawde to jest poprostu avatar wiec mozesz tez zasiegnac pomyslu z klanow typu mYm albo virtus pro (bo wlasnie o cos podobnego mi chodzi) nie wiem czemu ale ciezko mi okreslic co dokladnie bym chcial otrzymac ale wydaje mi sie ze po tym lopatologicznym wytlumaczeniu bedziesz wiedzial ocb ;P.
Rozmiar: 184x184
Napis: HuA^ (hungry und angry)
Kolorystyka: dowolna
Dodatkowe info: ma to byc cos na podobe logo wiec musi byc dobrze widoczne w cs:go w tabeli wynikow a co za tym idzie najlepiej zeby bylo jak najmniej szczegolow

Dzisiaj wieczorkiem będę w domu to zacznę już robić :) "wieczorem będą już pierwsze prace :)"

Tematyka: Motyw Manchesteru United z tyłu
Rozmiar: 1920x1080 i 594x592
Kolorystyka: Czerwone, dość jasne, rzucające się w oczy ale nie zasłaniające twarzyczki mojej panny :P
Napis: "Woduś :D"
A tu dodaje zdjęcie mojej panny:
http://speedy.sh/hNk...597162934-n.jpg

Tematyka: Shiro [Deadman Wonderland]
Rozmiar: 500x200
Napis: Hesner
Kolorystyka: Twój wybór.

Dodatkowe info: brak

A ja bym poprosił tapetę na pulpit 1920x1080. Tematyka Zombie

Kolejny temat do zamknięcia? Po co ktoś robi takie tematy skoro po kilku postach autorzy nie mają czasu? Gromkie brawa dla was.

warn_ico.png
Spam ~ NS

To jest akurat racja , Poco nam zawracacie tyłek skoro po 1 pracy już się wam nudzi. "Dzisiaj wieczorkiem będę w domu to zacznę już robić :) "wieczorem będą już pierwsze prace :)" Napisane dnia 30 kwietnia , Dzisiaj jest 3 maja i wciąż nie ma żadnych prac.

warn_ico.png
To co wyżej ~ NS

Temat zamykam, bo zaczynają się niepotrzebne pretensje. Autor niech napisze mi na PW jeżeli będzie chciał ponownego otwarcia.

Cześć wszystkim!

Z racji tego że dużo osób chce, abym zrobił im jakieś "graficzki" Avki, syg. itp.

postanowiłem zrobić oddzielny temat, ponieważ w temacie "Sygnatura i avatar na zamówienie" zacząłem się gubić i pomijać osoby :(

Tak więc, jeśli kogoś pominąłem (z góry przepraszam) niech pisze tutaj!

Wzór pozostaje taki sam jak w tamtym temacie.

Tematyka:
Rozmiar:
Napis:
Kolorystyka:
Dodatkowe info: