Diablo 3 a dodatek

Witam chce sobie kupic diablo 3. Slyszalem, ze bez dodatku nie ma co zaczyanc gry to prawda? Czyli musze kupic podstawke i dodatek po czym od razu wlaczyc dodatek i nie dotykac sie nawet podstawki gry?

Troszke zle to zrozumiales wiec... Fakt, bez dodatku nie ma co grac za bardzo, ale nie masz podzialu takiego ze dodatek to inna gra... do 60 lvl robisz DOKLADNIE to samo co na podstawce - grasz kampanie. Pozniej dobijasz do konca kampanii i mozesz sie bawic w trybie przygodowym (dodatek) :). Przy czym i tak musisz "dotknac" podstawki gry... bo inaczej sie nie da :P

Dokładnie, bez dodatku możesz grać do 60 poziomu i do IV aktu. Potem jak kupisz dodatek, to dostaniesz 70 poziom, V akt, postać Krzyżowca, tryb przygodowy i wiele innych rzeczy.

Bez dodatku można grać, ale to raczej taka wersja demo, bo prawdziwa gra zaczyna się na 70 poziomie :)

Nie robiąc nowego tematu. Nie grałem nigdy w d3, czy sama gra jest nadal wspierana przez twórców gry?

Jest może jakaś wersja trial tej gry aby spróbować swoich sił - samo sprawdzenie czy w ogóle komp będzie dawał rady.

D3 nadal jest wspierane i raczej przez dość długi czas będzie ponieważ jest to jedna z flagowych marek Blizzarda. Istnieje trial D3 - ściągnij aplikacje battle.net - wejdź do zakładki Diablo 3 - pobierz i zainstaluj - ciesz się darmową wersją próbną : )

Tak, jest wspierana i bedzie do takiego czasu az sie nia nie znudzisz :). Gdyz blizzard mowil ze na tej czesci zakoncza serie diablo ale ze beda update, dodatki itd. I ostatnio rzeczywiscie sie za to zabrali - kostka horadrimow, pare nowych lokacji, balans (w koncu WD pod pety mozna grac... i teraz jest nawet zbyt op moim zdaniem - dawniej monstrum zadawalo... 100% dmg, teraz 400-500% xd). Generalnie jest co robic, pytanie tylko czy komp to uciagnie - w terenach z triala powinno chodzic wszystko super plynnie... inaczej akt V bedzie masakra dla cb, :P bo ma najbardziej skopana optymalizacje (za duzo efektow nawciskali w tlach). Nie zrozum zle - da sie grac nawet na niezbyt nowym lapku (ja tak gram), ale nawet mimo 60 klatek stabilnych w akcie V umie mi przyciac do 15-20 :P

Witam chce sobie kupic diablo 3. Slyszalem, ze bez dodatku nie ma co zaczyanc gry to prawda? Czyli musze kupic podstawke i dodatek po czym od razu wlaczyc dodatek i nie dotykac sie nawet podstawki gry?