Diablo 3 a gra na pc dla 2 graczy na 1 ekranie na padach :D

Tak jak w temacie :wink: Czy w Diablo 3 na PC da się grać przy jednym monitorze w 2 osoby na padach ? Bo nwm czy kupić … chciałem pobrać żeby sprawdzić ale też nwm jak xD A nie kupie jak się nie da ;/

Nie da się. Sam lata temu kupiłem, bo chciałem pograć na padzie, ale wersja PC nie ma wsparcia. Co do lokalnego co-op’a, to nie wiem, ale prawdopodobnie też nie ma.

A żeby zagrać jak pisałem musze mieć ps4 czy xbox ? czy to bez różnicy? XD Bo nwm co teraz kupić…

Diablo III jest na kilka konsol, sam osobiście mam Switcha i on pozwala na granie razem zarówno w domu, jak i gdziekolwiek indziej, ale nie każdy może lubić coś takiego.

Ze standardowych stacjonarnych konsol, wybrałbym bardziej PS4, bo ma MOIM ZDANIEM ciekawsze exclusivy, więc na dłuższą metę sprawdziłoby się bardziej. Do tego ewentualna wersja Pro jest tańsza niż analogiczny sprzęt od Microsoftu (choć Xbox One X jest mocniejszy).

Tak naprawdę to kwestia preferencji - sprawdź tytuły, jakie dana konsola oferuje, ceny, ewentualnie oferty abonamentowe i wybierz co ci bardziej pasuje. Ja osobiście, jak napisałem wcześniej, wybrałem Switcha. :stuck_out_tongue:

Kiedyś miałem ps 4 i chyba w nią zainwestuje ale chyba w tą tańszą a nie pro gdyż podobno wersia pro nie dodaje zbyt wiele a tv 4k i tak nie mam :smile: Teraz szukam gier na szybko aby pograć z bratem taki co op ale na jednym ekranie na 2 padach , mam lapka i pady a na konsole musze poczekać do wypłaty xD A mało jest spoko gier na pc na 2 graczy przy jednym kompie na padach :smiley: Znam jedynie Gantlent Slayer Edition, Victor Vran i Divinity ale to ostatnie mi się nie podoba z powodu na turowy system walki ;/

Zobacz sb hellodivers, gra ma local coop, ja bawiłem się świetne z kumplem :wink:
Obczaj sb jeszcze warhammer 40000 infinity martyr czy jakoś tak, jednak nie jestem pewny czy gra również obsługuje local coop.

Nom sprawdzę te gierki :wink:

na xboxa tez jest mozna kupic sobie konto do gry offline za 10zł i spokojnie ogrywac na 2 pady, spokojnie ogrywam wszystko co wychodzi po taniości :slight_smile: