Diablo 3 a PS3

Witam. Mieszkam na czas pracy u dziewczyny i mam akurat tutaj PS3 tyle że nie mam internetu a dokłądnie wi-fi i nie moge grać przez internet w gry. I czy jak kupie D3 na ps3 to bez żadnego połeczenia do internetu będe mógł grać w d3 ?? Jakoś nigdzie dosłownie nie znalazłem żadnych informacji;/

Wydaje mi się, że połączenie do internetu będzie potrzebne. D3 na PC potrzebuje, więc czemu na konsoli miałoby być inaczej.

Bo jak byś wiedział D3 na konsole ma tryb grania bez połączenia internetowego ale nie wiem czy nie trzeba np. na samym początku takowe mieć czy kupuje wkłądam płyte i gram ?.

D3 na konsolę nie potrzebuje Internetu, (single, oczywiście). Grałem w wersję na X360, gdzie nie mam połączenia i grałem.

http://www.gameskinny.com/a0swj/diablo-iii-on-ps3-and-ps4-won-t-require-internet-connection

Da się podłączyć internet kablem ethernet do PS3

wiem ze sie da ale moja dziewczyna ma ten net na USB .... na limit ....

Witam. Mieszkam na czas pracy u dziewczyny i mam akurat tutaj PS3 tyle że nie mam internetu a dokłądnie wi-fi i nie moge grać przez internet w gry. I czy jak kupie D3 na ps3 to bez żadnego połeczenia do internetu będe mógł grać w d3 ?? Jakoś nigdzie dosłownie nie znalazłem żadnych informacji;/