DIablo 3 Brak gry i dodatków

Po około trzech latach chciałem wrócić do gry lecz po pobraniu okazało się, że moja gra i dodatki zostały usnięte z mojego konta. Nie logowałem się na blizarda, może być to przyczyna? Napisałem do supportów ale nic nie odpisali

to poczekaj az odpiszą? :stuck_out_tongue:

Jak kupowałeś z jakiś niepewnych źródeł kod do gry to mogli ci ją po prostu usunąć no bo nielegalnie ją nabyłeś (np. zakup był z kradzionej karty kredytowej).

1lajk

Gre z dodatkiem kupiłem wraz z kontem od gracza więc nie znam histori zakupu gry. :confused:

Well, no to pewnie był jakiś przekręt.

1lajk

oki to pewnie jest tak jak mówisz :confused: dzieki za pomoc

No ale może poczekaj na odpowiedź supportu to może powiedzą ci dokładnie co się stało, tylko nie przyznawaj się, że to konto kupione od kogoś bo to jest zabronione.

1lajk

A czy kupujac konto od kogos otrzymales;
Emaila/hasla/klucz do gry/pudelko od gry? (jezeli to nie wersja cyfrowa?)/zmieniliscie autoryzacje na Twoj nr tel/znasz imie i nazwisko pierwotnego wlasciciela?

email i hasło zmieniłem na siebie i normalnie na konto moge sie zalgoować tylko po pobraniu gry nie ma moich postaci ani dodatku.

No dobra rozumiem. Ale jak nie masz calosci tj napisalem to nawet nie bedziesz w stanie udowodnic ze to Twoje bo w przypadku jak blizz poprosi o klucz lub dane na jakie zarejestrowano konto (juz nie pamietam ale mi po rejestracji od razu zblokowano abym dokonal weryfikacji) to nie posiadasz generalnie nic.
Ktos chcial tu wlasnie sprzedac konto do gw2 poprosilem ze oprocz konta bede potrzebowac email i pelen dostep do niego/klucz/zmiane autoryzacji na moj nr tel itd. Osoba zaczela krecic ze klucza nie ma/albo da pozniej a emaila potrzebuje ale bedzie mi wysylac kody autoryzacyjne a numer tel tez nie zmieni teraz tylko kiedys…
Takze nie wiem jak teraz przebiega proces weryfikacji ale obawiam sie ze bedzie lipa. Daj znaka co i jak.

mineły 4 dni i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi więc nie wiem czy odpisza

a moze zalogowales sie na inne konto? jakies stare swoje

Na jednym email mozna miec kilka kont?

nie wiem ja mam np 3 i kiedys mi sie pomyliło, raczej jak by ci cos usuneli to dostałbyś meila albo co, lub zablokowali konto

Ziom. Na battlenecie masz live czat z supportem a ty sie męczysz j akimś ticketem… w dodatku mają polaków, więc jak poprosic o polaka to cie przełączą

Ten mógł odzyskać potem jest kommenda usunięcie tytułu z listy tylko wtedy podajesz dane blizzard może z automatu usunąć całą grę. i nie wiem czy czasem blizzard nie robił czystki tzn usuwał konta które były nie aktywne dłużej niż trzy lata.