Diablo 3 - dyskusja ogólna

Skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła. Wystarczą minimalne dany aby odzyskać konto. Ostatecznie możesz wysłać skan dowodu osobistego, potwierdzając, że jesteś właścicielem tego konta. Blizzard specjalnie nie chowa danych kontaktowych przed swoimi użytkownikami. :)

Tylko problem w tym, że olbrzymia część ludzi zakłada konta na fake dane - w takich przypadkach Blizz nigdy nie zwraca kont.

Więc w takim wypadku go nie odzyskasz i tyle... nie ma co szukać pocieszenia.

Jeszcze jak Arena jest dobroduszna i potrafi oddać konto po minimalnych danych np gdzie konto było logowane i jakie masz tam postacie to Blizzard już taki nie jest.

Nie ma co się spuszczać... ja też już raz tak konto straciłem i d*pa... nauczka na przyszłość.

no, w tym roku Empik stanął na wysokosci zadania, bez opoznienia, baa, dostalem pudelko dzien przed

guru zadowolony z Diablo 3? Wpis zarchiwizowany, będzie dla potomnych :)

(jeszcze tylko GW2 do kompletu)

Moim zdaniem, Diablo 3 RoS zasługuje na następce D2.

GW2 mam w wersji cyfrowej:(

guru, jak to jest z tymi skrzydlami? Mozna je sobie wybrac?

Czy te skrzydla, ktore ma gurciu rowniez otrzymuje sie za wersje standardowa, cyfrowa zakupiana w blizzardowskim sklepie?

Tak, za kazda wersje kupiona do 31 marca

Okej, w takim razie gdzie moge je uaktywnic? W grze nie dostrzegam zadnych zmian.

edit: a jednak je mam.

kazda wersja, wystarczy, ze kupisz ROSA do 31 marca

jak zalogujesz sie, w lewym, dolnym rogu masz koperte, klik i "Odbierasz" nagrodę

A ja dopiero jutro jadę po mój egzemplarz gdyż w ostatniej chwili anulowałem zamówienie w empiku by zaoszczędzić te 30 złociszy. :v

guru coś ciekawego jeszcze do środka dorzucili? Jakieś kody czy cóś?

Ładnie ładnie, ciekawe po jakim czasie teraz guru zacznie hejtować D3 :D

A ja dopiero jutro jadę po mój egzemplarz gdyż w ostatniej chwili anulowałem zamówienie w empiku by zaoszczędzić te 30 złociszy. guru coś ciekawego jeszcze do środka dorzucili? Jakieś kody czy cóś?

dwa guest keye do WoWa i D3

do tego kod na pakiet kart eksperckich Hearthstone

A co sadzicie o kolekcjonerce,wedlug mnie jest troche mierna.Nie ma w sumie nic ciekawego(najwiecej bonusow do sc i wow)a gdzie jakas figurka czy cokolwiek.DIII czyste mialo tego Pendrive i figurke,a tu mierna podkladka.Chciałem kupić ale nie ma nic ciekawego,wiec kupiłem zwykłą wersje w Media markt(za 99 zl,bo w promocji)

Te skrzydła to tylko na wybraną postać ?

Te skrzydła to tylko na wybraną postać ?

na całe konto (czyli na wszystkie postacie)

Na wszystkie obecne i przyszłe postacie. Zresztą tak działają wszystkie akcesoria.

Dobra dzięki. ;p Komuś przyszedł kod z Keye.pl (o ile ktoś zamawiał) ?

Ja zamawialem. Jeszcze nie przyszedl.