Diablo 3 - dyskusja ogólna

To ja daje pytanie z innej beczki. Jak zamówiłem pre-order w MediaMarkt to oni mi tam na bok odkładają i sobie jutro na spokojnie odbiorę czy wysyłają dopiero do sklepu?

To ja daje pytanie z innej beczki. Jak zamówiłem pre-order w MediaMarkt to oni mi tam na bok odkładają i sobie jutro na spokojnie odbiorę czy wysyłają dopiero do sklepu?

Powinno jutro na ciebie czekać zamówienie. Ja swoje pudełko odebrałem już dziś z Empiku. Fajne ma wnętrze tej okładki.

1799204_826974057317292_19164618_o.jpg

Ja kupiłem na oficialnej stronie i kod dostałem zaraz po wpłacie.

Tyle ze od samego blizza jest o prawie 50zl drozej.

Obczaicie to: http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/diablo-iii-reaper-souls-za-99-zl-w-sklepach-sieci-tesco/

Ciekawe czy ze 20 minut na polce ustoi =D

Obczaicie to: http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/diablo-iii-reaper-souls-za-99-zl-w-sklepach-sieci-tesco/

Jeżeli TESCO jest 24/7 to RoS będzie dostępny już od 00:00?

Hehs, idę jutro na otwarcie Empika przed szkołą, zobaczymy jak będzie :)

Tak w ogóle, to ile kasy ze sobą zabrać?

kamikadze, wez ze 150 to Ci jeszcze na czipsy zostanie =P

Hehs, idę jutro na otwarcie Empika przed szkołą, zobaczymy jak będzie Tak w ogóle, to ile kasy ze sobą zabrać?

120 zika, tyle kosztuje

Piękne jest wnętrze pudełka. Jak w SC2: WoL. :)

Nie ma co po północy wrzucać screenów, bo:

a- kto by tam chciał oglądać nisko-lvlą postać;

b- kto wie, czy serwery to wytrzymają.

Tyle ze od samego blizza jest o prawie 50zl drozej.

120zł zapłaciłem na oficialnej stronie

120zł zapłaciłem na oficialnej stronie

Ciekawe, bo Diablo 3 ROS na oficjalnej stronie Blizza kosztuje 39.99 € więc coś Ci się pomyliło, każdy by sobie tam kupił i nie musiał czekać.. :)

Ciekawe, bo Diablo 3 ROS na oficjalnej stronie Blizza kosztuje 39.99 € więc coś Ci się pomyliło, każdy by sobie tam kupił i nie musiał czekać..

robaki Tuska kombinowały i zmieniały euro na dolary = płaciły mniej, bo przecież 40zł to bogactwo. XD

40zł to dobra flaszka, którą nawet zarabiający dobrze by nie pogardził, ale skoro rodzice dają kasę to kto by się tam przejmował, co ?:D

Również dostałem swój key, na fabrykakluczy.pl zamawiałem.

Czyli w tygodniu jak polece do empiku to gra bedzie normalnie dostepna tak?

robaki Tuska kombinowały i zmieniały euro na dolary = płaciły mniej, bo przecież 40zł to bogactwo. XD

Dla mnie 40zł to zawsze coś. Zaczniesz na siebie zarabiać to zrozumiesz. Teraz wytrzyj mleko z pod nosa.

Wchodzicie na strone US, 39.99$. Płacicie kartą lub paypal. Mi w przeliczeniu na funty wyszło coś 24f

Dodam, że kupiłem tam podstawke w cenie 19.99$ więc wyszło coś około

12+24=36 funtów 180zł za całość.

a ja odebrałem dziś w empiku choć jeden facet do mnie że jutro jest premiera i jutro mam odebrać ale poszedłem do innej babki tam i normalnie mi sprzedała hehe :D

Dobra dzięki. ;p Komuś przyszedł kod z Keye.pl (o ile ktoś zamawiał) ?

Chyba jeszcze trochę sobie poczekamy.. https://www.facebook.com/keyePL

Właśnie otrzymałem klucz z Keye.pl :)