Diablo 3 i inne ps4

Witam , Mam kilka pytan.

Jaka jest roznica medzy diablo pc a ps4.

Jak sie gra na padzie.

Jak wyglada rozgrywa sieciowa w diablo na ps4.

Czy jest sens zagrania na ps4.

Jakie gry maja rozbudowanego multiplayera.

W Diablo możesz zagrać sobie w swego rodzaju party z innymi ludźmi. Biegasz wtedy z maksymalnie 3 dodatkowymi ludźmi i w kółko bijecie potworki. Nuda straszna, ogólnie nie polecam.

ad1. - Zmieniony interfejs względem wersji na konsole i wersji na PC.

- Na konsolach to ty dokładnie sterujesz postacią, a nie wskazujesz miejsce w którym ma się udać.

- Konsolowe Diablo daje postaci możliwość turlania się w wybranym kierunku co ułatwia ucieczkę. gdy masz mało hp na przykład. Samo turlanie odbywa się z taką samą prędkością jak normalne poruszanie się postaci.

- Nie jestem pewny czy na konsolach dostępne są sezony tak jak w wersji PC.

- Wersja konsolowa nie potrzebuje ciągłego dostępu do sieci tak jak wersja PC.

ad2. Mi na padzie gra się całkiem wygodnie, oczywiście wymagało to przestawienia się z myszki i kilku godzin zanim przywykłem do takiego sterowania.

ad3. Na konsolach w D3 możesz grać albo w coop'ie lokalnym do max 4 osób, albo przez sieć. W kwestii gry przez sieć się nie wypowiem bo jeszcze nie miałem okazji grać z kimś.

ad4. Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Każdemu odpowiada co innego.

ad5. Wyggogluj sobie, poczytaj recenzje, sprawdź gamepleye na YT. Na pewno wszystkie gry z PC z trybem multi (jak BF na przykład) które również wydawane są na konsole.

Granie na padzie w diablo jest super, ogolnie wszystko ladnie, pieknie, tylko minusem jest brak sezonow i ogolnie dodawania patchy. Blizzard olal wersje na konsole.

diablo to wciagajace uwaga uzaleznia

Witam , Mam kilka pytan.

Jaka jest roznica medzy diablo pc a ps4.

Jak sie gra na padzie.

Jak wyglada rozgrywa sieciowa w diablo na ps4.

Czy jest sens zagrania na ps4.

Jakie gry maja rozbudowanego multiplayera.