Diablo 3 i kiepski internet

Witam mam pytanie bo przymierzam się do kupna D3 z dodatkiem, ale niestety na obecną chwilę mam bardzo kiepski internet (co chwile małe lagi) i na przykład w takiego LoLa nie idzie grać komfortowo i tu pojawia się moje pytanie w jakim stopniu będzie mi to przeszkadzać podczas rozgrywki solowej ? Czy muszę się liczyć z lagami czy też podczas gry solo się tylko mój postęp zapisuje na serwerze?

Witam mam pytanie bo przymierzam się do kupna D3 z dodatkiem, ale niestety na obecną chwilę mam bardzo kiepski internet (co chwile małe lagi) i na przykład w takiego LoLa nie idzie grać komfortowo i tu pojawia się moje pytanie w jakim stopniu będzie mi to przeszkadzać podczas rozgrywki solowej ? Czy muszę się liczyć z lagami czy też podczas gry solo się tylko mój postęp zapisuje na serwerze?

Według mnie gra na trybie hardcore odpada, a co do lagów to czasami przy pingu 200 skakało wszystko i słabo się grało.

Nie wiem jak to bedzie wygladac w diablo bo samo diablop potrafi miec regularny 180 ping - co w moim przypadku jest lagami kiedy w LoLu mam po 40 ... Ale mozesz to latwo sprawdzic sciagajac Startera diablo .

Gra w diablo na lagach - oczywiście na SC jest absolutnie możliwa. Właśnie w tym momencie mam 400 pingu bo pobieram (orginalnego :D) MS Visual Studio i gram w diablo. Ping 400 a gra się miodnie, lekko odczuwalny aczkolwiek nie przeszkadza w grze. O HC się nie wypowiem bo nie interesuje mnie ten tryb.

Powiem tak. Mam neta 50mb/s mimo to mam pingi po 150-200 co wcale nie wpływa negatywnie na grę. Więc spokojnie możesz grać.

Gram na HC na prawie 200 ms i jeszcze nie padłem. Co nie zmienia faktu, że jak czasami są lagi to odpuszczam (400-800) :)

Witam mam pytanie bo przymierzam się do kupna D3 z dodatkiem, ale niestety na obecną chwilę mam bardzo kiepski internet (co chwile małe lagi) i na przykład w takiego LoLa nie idzie grać komfortowo i tu pojawia się moje pytanie w jakim stopniu będzie mi to przeszkadzać podczas rozgrywki solowej ? Czy muszę się liczyć z lagami czy też podczas gry solo się tylko mój postęp zapisuje na serwerze?