Diablo 3 - Jest sens?

Witam..

<p>
	Od paru dni nie mam w co grać..Zastanawiałem się nad PoE, ale jednak odpada (za dużo rzeczy do ogarnięcia... )więc jednak wybrałem d3    I tutaj moje pytanka:
</p>

<p>
	1.Czy jeśli nigdy nie grałem  w Diablo to ogarnę w miarę szybko, czy to jest coś takiego jak w PoE, że trzeba siedzieć 90% czasu na forum, a 10% do czysta gra ...
</p>

<p>
	2.Jakieś rady na początek ?
</p>

<p>
	3.Jak wygląda handel w grze pomiędzy graczami?
</p>

<p>
	4.Wiem, że wbija się  tam ''paragony'' o co z tym chodzi? Jest np. jakieś eq od jakiegoś tam lv paragonu?
</p>

<p>
	5.Jaka jest wasza ogólna i subiektywna ocena tej gry- Czy warto?
</p>

<p>
	6.Są jakieś buildy, albo drzewko umiejętności tak ja w PoE? - Jak tak poproszę o jakąś ogarnięta stronkę
</p>

<p>
	7.Są jakieś statystyki ludzi online (tak z ciekawości).
</p>

<p>
	8.Misję normalnie wszystkie  wykonywać jak lecą? Są za nie jakieś nagrody np.itemki?
</p>

<p>
	9.Polska społeczność jest, czy wymarła?
</p>

<p>
	Myślę, że to wszystko jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dopiszę .
</p>

<p>
	 
</p>

1. Diablo jest raczej łatwe do ogarnięcia. Naturalnie są buildy, które są lepsze i warto posiłkować się internetem jak chcemy wycisnąć więcej, ale nie jest to wymagane

2. Nie raczej nie

3. Nie ma handlu, wszystkie przedmioty się przypisują do konta ew do graczy, którzy akurat są przy nas. Handel został zniesiony żeby bogaci ludzie nie mogli wykupować od razu całego eq, tylko musieli je sobie sami wyfarmić

4. Nie, nie ma przedmiotów od jakiegoś paragona, paragon to tylko taki poziom ponad bazowe 70, które pozwalają rozdawać dodatkowe punkty w statystyki.

5. Dla mnie warto, przyjemny hns, dużo możliwości budowy postaci.

6. http://www.icy-veins.com/d3/

7. Nie wiem w sumie, pewnie gdzieś są

8. W trybie przygodowym (jak masz kupiony dodatek) po wykonaniu misji dostajesz skrzynkę a w niej są jakieś tam przedmioty, większość jednak zdobywasz z pokonanych przeciwników

9. Jest, sporo graczy z polski gra

1. Diablo jest raczej łatwe do ogarnięcia. Naturalnie są buildy, które są lepsze i warto posiłkować się internetem jak chcemy wycisnąć więcej, ale nie jest to wymagane

2. Nie raczej nie

3. Nie ma handlu, wszystkie przedmioty się przypisują do konta ew do graczy, którzy akurat są przy nas. Handel został zniesiony żeby bogaci ludzie nie mogli wykupować od razu całego eq, tylko musieli je sobie sami wyfarmić

4. Nie, nie ma przedmiotów od jakiegoś paragona, paragon to tylko taki poziom ponad bazowe 70, które pozwalają rozdawać dodatkowe punkty w statystyki.

5. Dla mnie warto, przyjemny hns, dużo możliwości budowy postaci.

6. http://www.icy-veins.com/d3/

7. Nie wiem w sumie, pewnie gdzieś są

8. W trybie przygodowym (jak masz kupiony dodatek) po wykonaniu misji dostajesz skrzynkę a w niej są jakieś tam przedmioty, większość jednak zdobywasz z pokonanych przeciwników

9. Jest, sporo graczy z polski gra

, wszystkie przedmioty się przypisują do konta ew do graczy, którzy akurat są przy nas- To czyli jak to działa, bo nie kumam trochę jak ktoś stoi koło mnie to ma mój itemek czy jak xD

To czyli po prostu to co mi wyleci z potworów tylko mam do swojego użytku tak?- A można je jakoś sprzedać u npc, żeby sb eq nie zaśmiecać i magazynu?

Jak coś wyleci i masz kogoś w drużynie to przez jakiś czas możesz mu ten przedmiot oddać. To jedyny sposób, żeby komuś jakiś przedmiot przekazać.

Tak możesz sprzedawać albo rozwalać na części potrzebne do craftowania innych przedmiotów ew jako składniki w kostce

Jak coś wyleci i masz kogoś w drużynie to przez jakiś czas możesz mu ten przedmiot oddać. To jedyny sposób, żeby komuś jakiś przedmiot przekazać.

 

Tak możesz sprzedawać albo rozwalać na części potrzebne do craftowania innych przedmiotów ew jako składniki w kostce

Czyli waluty w grze nie ma tak?

Waluty, które ma jakieś większe znaczenie, pozwala wymieniać się z graczami czy cokolwiek... Nie.

Masz złoto, którym płacisz za craftowanie/ulepszanie gemów i inne takie bzdety ale raczej o złoto jest dość prosto, wypada go całkiem sporo

A jakieś takie sposoby na wyfarmienie dobrego eq itp. masz? Czy lecieć do przodu ciągle i tyle?

Szczeliny. Przedmioty wypadają losowo, jeden będzie miał szczescie i od razu bisowe mu wypadną, a inny miesiącami będzie się męczył.

A jakieś takie sposoby na wyfarmienie dobrego eq  itp. masz? Czy lecieć do przodu ciągle i tyle?

edit; A na te mapki 70 + to tam się gdzie teleportuję i coś słyszałem, ale nwm czy na pewno - są tam jakies poziomy trudny, udręka itp.?

Czy pod koniec każdej mapy boss czy nie koniecznie?

Szczeliny. Przedmioty wypadają losowo, jeden będzie miał szczescie i od razu bisowe mu wypadną, a inny miesiącami będzie się męczył.

A od którego one są i jak tam się dostać? :)

To sb porobię aż mi nic ciekawego nie poleci ;p

Szczeliny możesz robić i na 1 poziomie, musisz jedynie przełączyć tryb kampanii na tryb przygodowy i tam podejść do takiego obeliska przy którym stoi duch. Otwierasz szczelinę robisz, na końcu jest boss i tyle.

Szczeliny możesz robić i na 1 poziomie, musisz jedynie przełączyć tryb kampanii na tryb przygodowy i tam podejść do takiego obeliska przy którym stoi duch. Otwierasz szczelinę robisz, na końcu jest boss i tyle.

Czyli kampania do gra offline, a przygodowa to online tak? ;d

Dokładnie, kampania jest na raz, gra się raczej tylko na przygodzie.

Dokładnie, kampania jest na raz, gra się raczej tylko na przygodzie.

Ok dzięki za odpowiedzi. jak coś jeszcze będę chciał się dowiedzieć to napisze :)

kampanie grasz tylko by odblokować tryb przygodowy tam głównie się tam leci najwięcej przedmiotów zwłaszcza greater rifty to taka szczelina na czas, a jeszcze jedno jak chcesz mieć najlepsze sety i legędy z aktualnego patcha graj sezon tylko tak będziesz mieć najlepsze rzeczy.

Witam..

<p>
	Od paru dni nie mam w co grać..Zastanawiałem się nad PoE, ale jednak odpada (za dużo rzeczy do ogarnięcia... )więc jednak wybrałem d3    I tutaj moje pytanka:
</p>

<p>
	1.Czy jeśli nigdy nie grałem  w Diablo to ogarnę w miarę szybko, czy to jest coś takiego jak w PoE, że trzeba siedzieć 90% czasu na forum, a 10% do czysta gra ...
</p>

<p>
	2.Jakieś rady na początek ?
</p>

<p>
	3.Jak wygląda handel w grze pomiędzy graczami?
</p>

<p>
	4.Wiem, że wbija się  tam ''paragony'' o co z tym chodzi? Jest np. jakieś eq od jakiegoś tam lv paragonu?
</p>

<p>
	5.Jaka jest wasza ogólna i subiektywna ocena tej gry- Czy warto?
</p>

<p>
	6.Są jakieś buildy, albo drzewko umiejętności tak ja w PoE? - Jak tak poproszę o jakąś ogarnięta stronkę
</p>

<p>
	7.Są jakieś statystyki ludzi online (tak z ciekawości).
</p>

<p>
	8.Misję normalnie wszystkie  wykonywać jak lecą? Są za nie jakieś nagrody np.itemki?
</p>

<p>
	9.Polska społeczność jest, czy wymarła?
</p>

<p>
	Myślę, że to wszystko jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dopiszę .
</p>

<p>
	 
</p>