Diablo 3 UEE na konsoli, pytania

Cześć Wam.

Jako że zastanawiamy się ostatnio z narzeczoną nad zakupem konsoli pod Diablo 3 to wynikło z tego powodu kilka niewiadomych.

Jak wygląda rozgrywka na PS4? (wiem jak wyglądają różnice między wersją PC a konsolową, ale chodzi mi raczej o sprawy związane z jakimiś dodatkowymi opłatami, jak to ma miejsce w przypadku xbox live gold)

Czy możemy bez przeszkód grać razem, na jednej kopii gry korzystając jedynie z dwóch padów?

Czy różnica między PS4, a XOne jest jakaś ogromna? (Decydujemy się na PS4 ze względu na brak miejsca w pokoju na takiego klocka jakim jest XOne)

Ostatnie pytanie, nie związane z grą - Macie jakiś pomysł, gdzie dostanę konsole za mniej niż 1500,-?

(Może ktoś ma wtyki w jakichś gazetkach reklamowych i wie coś więcej niż ceneo i reszta porównywarek :) )

No, to to by było na tyle, ewentualne wątpliwości dopiszę.

Dzięki za pomoc ^^

Co do konsoli - http://allegro.pl/sony-playstation-4-ps4-500gb-dystrybucja-polska-i4862218705.html

Sprzedawca wydaje się zaufany 4249 transakcji i 99,9% pozytywnych.

1 Brak sezonów z wersji PC, brak masowego identyfikowania, możliwość handlu i kopiowania przedmiotów, każdy prawie biega w skopiowanych przedmiotach, dużo hackerów, którzy psują rozgrywkę....

Prawdopodobnie będziemy grać bez PSN+, więc nie przeszkadza mi, to że ktoś tam psuje sobie rozgrywkę kopiowanym ekwipunkiem, ale dzięki za info :)

@Ksarou

dzięki, poczekam jeszcze trochę, niedługo jadę do Niemiec, może tam będzie coś taniej... (Na amazon.com PS4 jest za 399$, co na nasze wychodzi niecałe 1450zł, ale trzeba do tego doliczyć koszty przesyłki)

Tu jest 1450 z darmową wysyłką. :)

Dobra, to teraz z innej beczki zupełnie...

Hajs już odłożony leży na koncie, tylko powiedzcie...

Kupować przed, czy po świętach? xd

Nie wiem czy liczyć na jakieś duże upusty z racji na "wietrzenie magazynów" i tym podobne akcje w MM czy ME...

Konsole zakupiłem dzisiaj razem z diablo, więc temat można zamknać. :)

Dzięki za pomoc Ksarou i Casual :)

Cześć Wam.

Jako że zastanawiamy się ostatnio z narzeczoną nad zakupem konsoli pod Diablo 3 to wynikło z tego powodu kilka niewiadomych.

Jak wygląda rozgrywka na PS4? (wiem jak wyglądają różnice między wersją PC a konsolową, ale chodzi mi raczej o sprawy związane z jakimiś dodatkowymi opłatami, jak to ma miejsce w przypadku xbox live gold)

Czy możemy bez przeszkód grać razem, na jednej kopii gry korzystając jedynie z dwóch padów?

Czy różnica między PS4, a XOne jest jakaś ogromna? (Decydujemy się na PS4 ze względu na brak miejsca w pokoju na takiego klocka jakim jest XOne)

Ostatnie pytanie, nie związane z grą - Macie jakiś pomysł, gdzie dostanę konsole za mniej niż 1500,-?

(Może ktoś ma wtyki w jakichś gazetkach reklamowych i wie coś więcej niż ceneo i reszta porównywarek :) )

No, to to by było na tyle, ewentualne wątpliwości dopiszę.

Dzięki za pomoc ^^