Diablo 3 - warto?

Panowie po co ta cała “gówno burza” temat nie dotyczy tego która gra jest lepsza, Kolega pyta czy warto zagrać w D3 bo obecnie PoE ma już dość. (Ja osobiście tą ligę PoE nie uważam za udaną) Zapewne sam wie jakie plusy i minusy posiada PoE. Jakie by nie było D3/PoE w obie gry warto zagrać.

Warto, ale jeśli POE ci się nudzi, to tym bardziej d3 będzie.

gościu nie wpoić tylko gość pytał czy warto zaczynać grać diablo może grał w poe i mu się nie spodobało nie wiesz tego.

on nie grał w to i to więc teraz każdy mu może obie gry polecić.

@ marvelhero
Ano właśnie grał w PoE i obecna liga mu się znudziła. Nie grał w D3 i pyta czy warto :slight_smile:

Jak masz troche szekli na wydanie to zdecydowanie warto zagrac i nie ma co sie zastanawiac ale musisz sie liczyc z tym ze kwestia kilku miesiecy i gra ci sie znudzi no ale to chyba nie problem :slight_smile: i pamietaj gre potraktuj jak typowa singiel player bo inaczej sie rozczarujesz

2lajki

Typie - wyraziłem opinię na podstawie doświadczeń i pod żadnymi innymi względami nie oceniam tego “pseudo” pojedynku PoE vs D3. W obie produkcje grałem i dokładnie uwzględniłem że przy wieloletnim laptopie (jeszcze z dyskiem HDD) gra ładuje się o wiele dłużej. Czego Ty nie potrafisz zrozumieć? Jeżeli u Ciebie ładuje się to w takim tempie to super (nic mnie to nie obchodzi).
P.S. - dzięki takiemu myśleniu jak Twoje powstał ten idiotyczny pojedynek PoE vs D3, gdzie wspólna cecha tych produkcji to widok izometryczny.

Dziekuje Wam wszystkim bardzo za rady, przekonaliscie mnie do d3, wiec dzisiaj kupie i sproboje sil :slight_smile:
Jakbyscie mieli jeszcze jakies uwagi to najlepiej piszcie w odpowiedzi na ten post, zebym sie polapal.
Pozdrawiam cieplutko

Dla grającego już wcześniej w D3 odpowiedziałbym że warto, ale grania byłoby na max 2 tyg. w nowym sezonie, chyba że ktoś lubi po prostu od czasu do czasu sobie pogrindować i ponakufiać potwory to na dłużej. Natomiast dla nowego gracza zdecydowanie warto i szczerze polecam.

wyraziles opinie na podstawie doswiadczen i uwaga po chwili zaczoles pitu pitu NIE NA TEMAT :slight_smile: brawo ty dzieki takim ludzia jak ty nadal powstaje idiotyczny pojedynek PoE vs D3

[*]

milej gry

jak nie bedzie w promocji z necromanta to olej ten dodatek :stuck_out_tongue:

Daj znać jeśli będziesz potrzebował pomocy. Pomogę :slight_smile: