Diablo 3 ->Xbox One -> local coop

Witam, a więc tak zaczęliśmy razem z kolegom wspólną grę w ów tytuł, tylko mamy ogromny problem, więc tak ja gram jako gospodarz, będąc zalogowany na osobiste konto, kolega z kolei gra jako gość, przez co po wyłączeniu gry jego postać przepada, mamy już prawie full buildy, i o ile moja postać się zapiszę to obojgu nam szkoda postaci kolegi, i tu pytanie do was, czy mogę coś zrobić żeby w jakiś sposób zachować jego postać?

Z góry dziękuję za pomoc.

Nie odpalaj kolegi jako gościa, a normalnego użytkownika, dane gościa znikają po końcu sesji, dane drugiego konta normalnie się zapisują.

A mogę to teraz jakoś zmienić, czy dla owej postaci nie ma już ratunku?!

Pilnie proszę o szybką odpowiedź, z góry bardzo dziękuję.

Wydaje mi się że nie ma ratunku, chyba że przelogujesz gościa na drugie konto, ale myślę że przy tym i tak się skasuje postęp

No cóż pozostaje przełożyć kolegi EQ, przez moją postać (konto) do skrzynki, zrobić nowe konto i raz, dwa go podexpić... Tak czy inaczej, dziękuję bardzo za pomoc, i niesamowicie szybką odpowiedź.

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Witam, a więc tak zaczęliśmy razem z kolegom wspólną grę w ów tytuł, tylko mamy ogromny problem, więc tak ja gram jako gospodarz, będąc zalogowany na osobiste konto, kolega z kolei gra jako gość, przez co po wyłączeniu gry jego postać przepada, mamy już prawie full buildy, i o ile moja postać się zapiszę to obojgu nam szkoda postaci kolegi, i tu pytanie do was, czy mogę coś zrobić żeby w jakiś sposób zachować jego postać?

Z góry dziękuję za pomoc.