Diablo 4 - battle pass i endgame

Siema. Gram Sobie troszku w te diablo 4. Kupiłem tę środkową wersję i wiem, że zawiera ona w Sobie battle pass. Tyle co wbiłem 49 level, skończyłem kampanię i zrobiłem dostęp na world tier 3. Myślę nad zrobieniem nowej postaci, bo druid mi się szczerze mówiąc średnio podoba. Zastanawiam się jednak czym jest ów game pass? Może mi ktoś to wyjaśnić na chłopski rozum osoby średnio ogarniętej w grach? :smiley: W grach, w które grałem wcześniej tego nie było. Również zastanawiam się na czym polega endgame w diablo 4? Póki co gra jest naprawdę fajna i przyjemna, ale nie widzę spędzenia w niej powiedzmy kilku tysięcy godzin.

w skrócie endgame polega na wbijaniu na wyższe tiery świata i farmieniu coraz to lepszych przedmiotów, od 3 tiery lecą unikaty i święte Item, od tier 4 lecą inne jeszczeepsze unikaty i pradawne itemy. Od 3 tiery masz koszmarne dungeony z tierem 1-100 i tak farmiesz i expisz do 100 żeby zabić ostatecznego bossa. Potem masz nowy sezon robisz nowa postać i farmiesz od nowa żeby zdobyć nowe wyglądy itemow, konia itp. Za battle passa masz możliwość wyfarmienia większej ilości tych kosmetycznych pierdół i tyle. co jeszcze nie jest potwierdzone ale raczej pewnie to co sezon dorzucą kolejny tier świat tj. sezon 1- tier 5 sezon 2 - tier 6 itd. Każdy nowy tier doda nowe itemy do farmienia. na 60lev masz lepsze kamienia następne na 70 lev. Z nowym sezonem dolecą kamienie na 80 90 100 lev. Generalnie tyle czyli nie ustanna farma i pogoń króliczka. Nowa fabuła, klasy postacii rozszerzenie świata o nowe dopiero z płatnymi dodatkami których będzie conajmniej 2.

2lajki

Ja odwrotnie zrobiłem druida barbarzyńca mis się znudził na 70 bo u tej postaci najlepsza meta strategia granie pod trąbę powietrzną i na 3 okrzyki jest najszybiej ale jak kolega pisał po niżej to jest wszystko jeśli chodzi endgame co klass postaci to mogą dodatku wprowadzić co do seson passa to ma być na sezonie który na ten moment jest przewidziany na koniec lipca. Nie rób postaci przed zabiciem lilit bo będziesz całą kampanie od nowa robił ale jak koniecznie chcesz z rób łotra albo barbarzyńcę, czarodziejka ma jeden dobry build pod lód a nekromanta pod włucznie z kości nawet jak byś chciał grać pod szkielety to trzeba dużo zainwestować w przedmioty pod szkielety.

Cały endgame to farmienie tego samego co przeszedłeś w fabule w kółko i kółko przez dziesiątki, setki, tysiące godzin tylko na wyższym poziomie trudności co sprawia, że lecą lepsze itemy które pozwalają ustawić wyższy poziom trudności aby leciały lepsze itemy … itd xD
Co do Battlepassa to masz za dodatkową kasę serie wyzwań za które dostaniesz kosmetykę dla postaci.
Nowy sezon, nowy battlepass, nowa kosmetyka, robisz nową postać i znów to samo tylko wtedy chyba masz możliwość zrobienia skipu fabuły xD

Aktualnie endgame w D4 nie istnieje niestety ;p