Diablo II problem z rozdzielczoscia

Siemka. Chcialem sobie zainstalowac Diablo II aby odswiezyc sobie wspomnienia. Ale jak zainstalowalem to mam 2 czarne paski po bokach i to strasznie utrudnia gre. Co mam zrobic zeby to zniklo? Mam Diablo II z patchem 1.13c. Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Diablo II ma po prostu bardzo małą rozdzielczość. Kiedyś 800x600 było standardem, cóż takie czasy. Istnieje jakiś mod, który pozwala ją zwiększyć, ale... gra bardzo często się "wysypuje" z tego co wiem. Jeżeli chcesz, to odsyłam tutaj: http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,132676120,132964396,Diablo_II_rozdzielczosc_HD_patch_jak_zainstalowac.html

Gra z tego co pamiętam posiada do wyboru rozdzielczość 640x480 i 800x600. Zapewne jest to kwestia tego, że są to rozdzielczości do monitorów 4:3 a nie 16:9. No chyba że chcesz kombinować z wymuszaniem rozdzielczości, ale zdeformuje Ci się cała grafika.

Pewnie masz obraz idealnie wyskalowany. Jak na moje to dobrze i tak będzie ci się wygodnie grało. Gdybyś nie miał tych pasków to wszystko by ci porozciągało i średnio dobrze by to wyglądało.

Siemka. Chcialem sobie zainstalowac Diablo II aby odswiezyc sobie wspomnienia. Ale jak zainstalowalem to mam 2 czarne paski po bokach i to strasznie utrudnia gre. Co mam zrobic zeby to zniklo? Mam Diablo II z patchem 1.13c. Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.