Diablo III sezon 4 ekipa MMORPG co wy na to?

Demoniczny Psychiatryk [DP]

Sezonowa Ekipa Sprzątająca [sES]

I Love Milfs [iLM] xD

Marrion#2620

Planuje zagrać chyba mnichem, sezon softcore.

Na obecnym sezonie mam 480 paragon barbem.

OK namiary ts3: ts3.novasociety.com kanał znajduje się na samym dole dla ułatwienia :) Zapraszam serdecznie wszystkich. Teraz możemy pogadać i poznać się prze nowym sezonem :)

PapaiPL#2906

Klasa:Barbarzyńca

Sezon poziom normalny

mam około 480 paragon i ciągle rośnie

Rodzinka powiększa się z godziny na godzinę :) Posiadamy już 3 party po 4 osoby jeżeli są jeszcze jacyś zainteresowani zapraszam :D

Też bym chętnie zagrał. Battletag: Bushido#2782

Aktualnie posiadam 109 paragon. Zapewne będę grał DH na normal.

no ok ludy są to teraz składy trzeba wybrać narazie nie mam opcji wejscia na ts ale gdzieś mnie ulokujcie gram czarodziejem

edit: jak co to moja postać http://eu.battle.net/d3/pl/profile/SETRONIUS-2682/hero/52706625

Skladow narazie nie ma sensu skladac kszdy niech gra czym chce bo i tak nie wiemy kto bedzie mial jaki online wiec dopiero sie zobaczy jak gra ruszy.

klanem nie jestem zainteresowany ale razem coś można zagrać

Zladusza#2210

Barbarzyńca

plvl 700+

Propozycja nazwy klanu:Jucha Demona[JD]

BeeMyFrag [bMF] xD

Witam.

Chetnie dolacze do wesolej ekipy na nadchodzacy sezon i nie tylko.

Moj battletag to: sarkamen#2214.

Obecnie moim mainem jest barb plvl 430, chociaz mam wszystkie klasy na maksymalnym poziomie.

Grac moge czymkolwiek :)

Witam. Chętnie dołączę do ekipy. Obecnie mam ok 350 paragon. Planuję grać mnichem albo krzyżowcem.

Pozdrawiam Aramil#2227.

kolejny skłąd 4 osoby jest to już chyba 4 są

zapraszam wszystkich 27.08.15 na zebranie na TS ts3.novasociety.com kanal Diablo 3 na samym dole. Dokladna godzina zostanie jeszcze ustalona i podana

No elegancko się tam ekipa rozwija :) Oby wszyscy pojawili się na zebraniu we czwartek :) Co do grup chodziło mi bardziej o to że mamy tyle osób a nie będziemy się dzielić. Każdy będzie grał z każdym gdyż pracujemy mamy rodziny itp. co nie pozwala nam być online non stop:)

Nazwa: Anioły i Demony [A&D]

Też mogę popykać na sezonie, gram głównie na sc.

ok już dodaję kolejną osobę :) Witamy w drużynie :)