Diablo III sezon 4 ekipa MMORPG co wy na to?

Witam. Za dwa tygodnie z małym hakiem rozpoczyna się czwarty sezon w Diablo 3 wraz z patchem 2.3.0. Może jako użytkownicy portalu i forum oraz osoby które rozpoczną swoją kolejną przygodę z Diablo III zorganizujemy sobie ekipę do wspólnej gryarrow-10x10.png. Ekipę możemy podzielić na część normalną oraz dla szaleńców czyli hardmode :) Gildia nosiłaby nazwę .....to chyba zostawimy do ustalenie a inny termin.

W tej chwili najważniejsze jest ustalenie ile osób by chciało wziąć udział w takim evencie oraz prosiłbym o podawanie swoich battletagów oraz klasę postaci którą będziecie grać na nowym sezonie. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gryarrow-10x10.png :)

Co zaoferujemy osobom które będą z nami grały jak i dla osób które mają chęć zagrać lub zakupić ową produkcję:

-Streamy w określonych porach dnia

-Filmy promujące nasz klan

-Wspólne wypady na "Głębokie Szczeliny" i nie tylko

-Rozmowy o buildach danych postaci

-Dzielenie się naszym doświadczeniem z innymi graczami oraz widzami

-Organizowanie eventów dla grupy osób jak i dla jednej osoby

-Rozgrywkę na wysokim poziomie z miłą atmosferą

- Septhimus#2477

- Mnich

- sezon poziom normalny

Komunikator: ts3.novasociety.com

kanał: na samym dole TS3 (Diablo III)

Seven Sins

54_74995953.jpg

Lista osób chętnych do wspólnej gryarrow-10x10.png

- Septhimus#2477 - dowódca
- Foray#2937
- SETRONIUS#2682
- KatZGiganT#2528
- NigrumAvis#2457

- Kalvores#2212
- mocarz39#2265

-Drekan#2355

-Mienttus#2399

-Marrion#2620

-Constable#2664

-PapaiPL#2906

-Bushido#2782

-Zladusza#2210

-sarkamen#2214

-Aramil#2227

-CriticalHit#2434

-esco#2222

-Bloodwyn#2507

-Arbuzik#2577

-xerianek#2582

-Amareth#2173

-Zwiastun#2696

-Maniek#2574

-uzumachi#1708

-Bleko#2128

-Aegan#2798

-JaroP#2870

-Mevios#2569

-KMTCCCP#2468

-Korba#2673

-zieja#1523

Posiadamy już 30 osób do wspólnej gry a został jeszcze kilka dni do startu nowego sezonu. Zapraszamy kolejne osoby do wspólnej gry :D !!!!!!!

Dnia 27.08.2015 o godzinie 19:00 odbędzie się zebranie osób które chcą wspólnie rozpocząć nowy sezon w Diablo III. Omawiać będziemy przede wszystkim nazwę klanu oraz buildy którymi mamy zamiar grać. Zapraszam serdecznie i proszę już rezerwować wolny czas w tym dniu :) Zapraszamy kolejne osoby do naszej ekipy czym więcej nas tym więcej doświadczenia oraz milej będziemy spędzać czas w gronie zagorzałych fanów :D Nie jesteście sami my jesteśmy :D

Siemka, ja z chęcią dołączyłbym do składu. W Diablo mam tylko 68 paragon co nie jest dużym osiągnięciem więc na sezonie może akurat większy by się nabiło. Pozdero :)

- Foray#2937
- Demon hunter

- sezon poziom normalny

SETRONIUS#2682

Czarownik

normalny

normalnie 140 mam

KatZGiganT#2528

Klasa jeszcze sie zastanawiam nad crusem

Sezon nornal

Bysmy mogli sie juz zgadac na teamspeak itd

NigrumAvis#2457

Klasa do ustalenia(ale wstepnie DH,bo nim gralem najmniej)
Mam ok. 100 paragon,ale na samej grze się własciwie nie znam :P
Sezon:normal

Kalvores#2212 mam 189 paragon i wszystkie postacie na sezonie na maks lvl

Czarownik

Sezon:Normal

Ekipa rośnie w siłę z każdym dniem nas przybywa co mnie bardzo cieszy :) Zapraszamy kolejne osoby oraz grupy do wspólnej gry w Daiblo III :D

Macie jakis Ts3?

Zorganizuje jakiś ts3 ale to przed startem chyba bo teraz nie ma sensu za bardzo no chyba że już chcecie?

najpierw chętni potem składy i ts

zachowajmy taką kolejność może?

Jak mamy grac razem to chyba lepiej by bylo sie troche poznac przed startem posiedziec na ts i pograc w diablo lub inne gry

Prosze o skasowanie tego postac przez moda przypadkiem zrobil sie double poste

Mogę, zagrać ale tylko hardcore, normal mnie nie interesuje bo nie jest żadnym wyzwaniem, Jak ktoś chce ze mną zagrać na hardcore to tu jest mój battletag: TheMatiioo#2104

mocarz39#2265

klasa Krzyżowiec

sezon normal

Posiadam wbity 195 paragon

No ok to jak chcecie to zorganizuję dzisiaj TS3 i podam wam później namiary. Będzie można sobie posiedzieć pogadać itp. :)

Też chętnie dołączę do składu

Drekan#2355

Klasa: Demon Hunter

Sezon poziom normalny

panowie jak cos moge udostepnic kanal TS dla ekipy

panowie jak cos moge udostepnic kanal TS dla ekipy

dobre plany a właśnie po ile osób da sie grać?

sunshine.tshosting.pl kanal Diablo3

Z ts3 na spokojnie i tak chyba większość z nasz nie gra jescze w Diablo i czeka na nowy sezon więc spokojnie :) Mamy jeszcze ponad tydzień coś zorganizuję i 99,9% będzie to ts3.novasociety.com tylko muszę zorganizować osoby kanał :) AAaa i można już dawać propozycje nazwy klanu + tag(skrót nazwy) np.BBL itp. Każda osoba daje jedną nazwę potem zrobimy małą ankietę :)

P.S. Proszę o zapraszanie mnie do znajomych w BattleNet ułatwi mi to z wami komunikację :)