Diablo III sezon 4 ekipa MMORPG co wy na to?

Możesz dać jakoś propozycję zawsze można cofnąć swój głos :)

Jeszcze tylko pół godziny do końca głosowania.

P.S. Wiadomo może o której godzinie będzie to spotkanie 27.08?

Głosowanie na nazwę klanu zostało zakończone. Zwyciężyła nazwa "Seven Sins" która uzyskała 41% waszych głosów :) Od dzisiaj będziemy grać właśnie pod tą nazwą i kroczyć ścieżką Siven Sins :) Rekrutacje będzie odbywać się w innym temacie klany/gildie bo właśnie zakładamy swój pełnoprawny klan dowodzący przez ze mnie i ..... właśnie będę potrzebował generałów ale to rozmowa na TS3 :) Dziękuję wszystkim za wzięcie udział w ankiecie i widzimy się na TS3 bo tam można mnie znaleźć. Miłego dnia życzę

Korba#2673


Chętnie z Wami pogram, postaci jeszcze nie wybrałem, ale dam Wam znać :) paragon mam mały narazie ale się dobije, 66 :)


Z czystej ciekawości, jakie macie paragony? : D

Na tym nowym sezonie, który wystartuje za 4 dni*

498 na sezonie gralem miesiac na ostatnim sezonie ;P

Na tym nowym sezonie, który wystartuje za 4 dni*

Nie wiem, czy to uwaga do mnie, ale jeżeli tak, to w domyśle chodziło mi o obecny paragon (bo jak wiadomo, sezon się skończył, więc exp się zsumował). Przepraszam za nieprecyzyjne pytanie.

chętnie z wami pogram zieja#1523

Co do rekrutacji proszę pisać Tutaj lub zaprosić Bushido#2782 lub Septhimus#2477 do znajomych w Diablo. Jest też spotkanie na TS3 w czwartek 27.08 gdzie można dołączyć.

Witam. Za dwa tygodnie z małym hakiem rozpoczyna się czwarty sezon w Diablo 3 wraz z patchem 2.3.0. Może jako użytkownicy portalu i forum oraz osoby które rozpoczną swoją kolejną przygodę z Diablo III zorganizujemy sobie ekipę do wspólnej gryarrow-10x10.png. Ekipę możemy podzielić na część normalną oraz dla szaleńców czyli hardmode :) Gildia nosiłaby nazwę .....to chyba zostawimy do ustalenie a inny termin.

W tej chwili najważniejsze jest ustalenie ile osób by chciało wziąć udział w takim evencie oraz prosiłbym o podawanie swoich battletagów oraz klasę postaci którą będziecie grać na nowym sezonie. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gryarrow-10x10.png :)

Co zaoferujemy osobom które będą z nami grały jak i dla osób które mają chęć zagrać lub zakupić ową produkcję:

-Streamy w określonych porach dnia

-Filmy promujące nasz klan

-Wspólne wypady na "Głębokie Szczeliny" i nie tylko

-Rozmowy o buildach danych postaci

-Dzielenie się naszym doświadczeniem z innymi graczami oraz widzami

-Organizowanie eventów dla grupy osób jak i dla jednej osoby

-Rozgrywkę na wysokim poziomie z miłą atmosferą

- Septhimus#2477

- Mnich

- sezon poziom normalny

Komunikator: ts3.novasociety.com

kanał: na samym dole TS3 (Diablo III)

Seven Sins

54_74995953.jpg

Lista osób chętnych do wspólnej gryarrow-10x10.png

- Septhimus#2477 - dowódca
- Foray#2937
- SETRONIUS#2682
- KatZGiganT#2528
- NigrumAvis#2457

- Kalvores#2212
- mocarz39#2265

-Drekan#2355

-Mienttus#2399

-Marrion#2620

-Constable#2664

-PapaiPL#2906

-Bushido#2782

-Zladusza#2210

-sarkamen#2214

-Aramil#2227

-CriticalHit#2434

-esco#2222

-Bloodwyn#2507

-Arbuzik#2577

-xerianek#2582

-Amareth#2173

-Zwiastun#2696

-Maniek#2574

-uzumachi#1708

-Bleko#2128

-Aegan#2798

-JaroP#2870

-Mevios#2569

-KMTCCCP#2468

-Korba#2673

-zieja#1523

Posiadamy już 30 osób do wspólnej gry a został jeszcze kilka dni do startu nowego sezonu. Zapraszamy kolejne osoby do wspólnej gry :D !!!!!!!

Dnia 27.08.2015 o godzinie 19:00 odbędzie się zebranie osób które chcą wspólnie rozpocząć nowy sezon w Diablo III. Omawiać będziemy przede wszystkim nazwę klanu oraz buildy którymi mamy zamiar grać. Zapraszam serdecznie i proszę już rezerwować wolny czas w tym dniu :) Zapraszamy kolejne osoby do naszej ekipy czym więcej nas tym więcej doświadczenia oraz milej będziemy spędzać czas w gronie zagorzałych fanów :D Nie jesteście sami my jesteśmy :D