Diablo III: Ultimate Evil Edition

Witam. Mam ps4 i się tak zastanawiam nad Diablo III. Miałbym kilka pytań które pomogą mi czy warto zakupić.

1) Ludzie którzy grają na ps4, xbox, pc mogą się spotkać np. na jakiś serwerze czy na Pc i konsole to dwie inne gry?

2) Jak z liczbą osób w Diablo

3) Jakbyście mogli coś o grze powiedzieć, jaki lvl max, co można ciekawego robić.

Pozdrawiam wszystkich którzy grali w Diablo i są w stanie mi pomóc :D

1) Tak samo jak na PC ludzie mogą dołączyć do Ciebie ( możesz grać z 3 kumplami na jednej konsoli). Konsola do konsoli, inne platformy nie mogą do Ciebie dołączyć.

2) Diablo na konsole jest wymarłe.

3) max lvl jest chyba 70 + masz nie ograniczoną ilość paragonów (takich pod leveli). Co ciekawego można robić? Rifty i Grifty. Raczej tylko tyle. Osiągniesz to co chcesz w danym sezonie i odechciewa ci się grać.

To chyba jednak sobie odpuszczę, a jakieś inne gry mmo warte polecenia są dostępne na konsole ? Dziękuje za odpowiedz.

The Elder Scrolls Online? Nie wiem jak tam sytuacja z populacją, ale ta gra mi przychodzi na myśl.

EDIT: Final fantasy XIV, Neverwinter, Destiny i DC universe online

Że się wtrącę do wątku. Czy Neverwinter jest już na Ps4? :D

Jeszcze nie było premiery, ale podałem już tak dla pamięci :D

Najlepsze to będzie final fantasy 14 realm reborn, o ile pamiętam PC i konsola ma te same servery.

(...)2) Diablo na konsole jest wymarłe.(...)

Z Diablo na konsole faktycznie jest tak źle? Planowałem kupić D3 na PS4, i o ile do 70lvl pewnie grałbym solo to później jakaś grupa by się przydała. Są jakieś strony pokazujące ilość graczy na konsolach Sony czy coś w tym stylu?

Osobiście uważam, że D3 na konsolę jest fajnie zrobione, ale z aktualizacjami bardzo kiepsko przynajmniej w podstawce. Trochę dziadowsko postąpili nie wydając RoS osobno. Wracając do samej zabawy to uważam, że gra jest naprawdę przyjemna żeby pograć z kumplami i mimo, że posiadam także wersję PC to czasami wolę popykać na padzie.

Witam. Mam ps4 i się tak zastanawiam nad Diablo III. Miałbym kilka pytań które pomogą mi czy warto zakupić.

1) Ludzie którzy grają na ps4, xbox, pc mogą się spotkać np. na jakiś serwerze czy na Pc i konsole to dwie inne gry?

2) Jak z liczbą osób w Diablo

3) Jakbyście mogli coś o grze powiedzieć, jaki lvl max, co można ciekawego robić.

Pozdrawiam wszystkich którzy grali w Diablo i są w stanie mi pomóc :D