Diablo IV - Polski Projekt

Witam was wszystkich serdecznie, jako że już swoje latka mam a i czasu przybyło trochę więcej, postanowiłem wyjść na przeciw wszystkiemu i stworzyć pewne miejsce, dedykowane tylko i wyłącznie pod Diablo IV.

W oczekiwaniu na wielką premierę i jednocześnie niewiadomą, postanowiłem zamienić się w detektywa i zdobywać wszelkie informacje z wszelkich możliwych źródeł i umieścić je w jednym miejscu, od dziś powstała już grupa na, którą chciał bym zaprosić wszystkich bardzo serdecznie, by stać się częścią społeczności.

**

https://www.facebook.com/groups/diablopl/

**

Dodatkowo niebawem pojawi się strona www pod adresem
Diablo.org.pl

Posiadam również twitch, kanał Youtube, jak i inne media społecznościowe, jednak o tym opowiem później.

Mam nadzieje że projekt przypadnie wam do gustu i znajdziecie tam wiele odpowiedzi na zadane przez was pytania.

Jestem uparty i zrobię co w mojej mocy by dostać się do niedostępnego :slight_smile:
Pozdrawiam!

jednym słowem chcesz się wybić na diablo 4 :smiley:

Przecież blizz nie ukrywa już d4 i wszystkie informacje będą już podawane przez nich oficjalnie, co Ty chcesz tam odkrywczego postować właściwie?

Ciekawy projekt. Polska społeczność jest toksyczna, więc nie przejmuj sie i rób swoje. Ten osobnik n0time4u to zwykły … . Wystarczy wejść na profil i przejrzeć jego posty z ostatnich miesięcy. Działaj, bo gra warta świeczki:)

Napisz po prostu że twój content będzie o Diablo 4 i tyle a nie nawijasz makaron na uszy :rofl::joy: bo dokładne info będzie nam oficial Diablo 4 podawać więc…
Mimo wszystko powodzenia xd

Dziękuję za wsparcie i jego brak, robię swoje, chcę stworzyć coś fajnego ciekawego właśnie o diablo ale i nie tylko, czas zweryfikuje :slight_smile:
Pozdrawiam

poczytajmy twoje posty i pośmiejmy się :smiley:

Generalnie na fb jest juz grupa diablo fanow prowadzona od 3 z baza prawie 4k ppl

Osoba prowadzaca to to byly redaktor hp multigaming traktujaca tylko o grach blizza i on byl tylko od d3 wtedy. Wspolpracowal z comunity menagerem na Polske (wtedy wuluxarem) i generalnie jest dosc obiektywny oraz ma dobry research. Wstepnie z nim gadalem i ma juz hype wiec bedzie sledzil co i jak.

Oczywiscie nie mowie zebys nie robil nic ale generalnie tamta grupa skupia spora czesc weteranow serii i ma juz renome. No i tak jak juz wspomniano d4 stalo sie faktem wiec wszelkie info beda juz na poziomie oficjalnym. Oczywiscie jezeli masz obszerna wiedze o uniwersum diablo to imo lepiej bylo by nawiazac wspolprace anizeli tworzyc od zera (taka moja opinia subiektywna) ale poza tym good luck.

CO ma być to będzie, każda potwora znajdzie swego amatora prawda ?

Co do like … ok spoko ale strona mimo wszystko nie działa.

Nie chce z nikim konkurować, jednak domena diablo.org.pl, którą posiadam, i grupa na FB ponieważ fanpage jest mi zbędny o nazwie diablopl też raczej sprzyja niż przeszkadza.

Krótko zwięźle i na temat.

Czas zweryfikuje, tymczasem dziękuję za wszelkie zainteresowanie tematem i poświęcony czas.