Diablo pare pytań

Gralo się kiedyś ostro w D2 wiec naszła ochota na pogranie w D3 w związku z czym mam parę pytań.

1.Populacja spora?Podzial na mini serwery jak w D2 czy europejski świat globalny?

2.PVP istnieje?:) walka za miastem w d2 dawała sporo frajdy

3.Najmniej popularne klasy postaci? Dlaczego?

4.Itemizacja.Czy później wszyscy lataja w tym samym?

5.Buildy są różne czy po 1 na klasę?

6.Oplacalne granie w pt?

1. Podział jest na EU, NA itp.

2. Nie ma PVP

3. Najlepsze buildy są te OP, innymi nie ma sensu grać.
4. Nie ma trejdu w związku z czym opierasz się na tym co Ci wyleci. Z tydzień grania i masz seta na endgame.
5. Buildy różne, zazwyczaj 1-2 sensowne jeżeli chcesz być "top", jeżeli chcesz być tam w mule mieszany to buildów masę można znaleźć.

6. Tak, bo jeżeli wypadnie coś Twojemu graczowi z party to jest to jedyna opcja by ktoś mógł Ci dać przedmiot, tak jak mówiłem trejdu nie ma, wszystko jest przypisane do kont.

Moja propozycja. Zagraj w PoE, nie marnuj kasy i czasu jeżeli chcesz pograć w diablo na serio, ewentualnie poczekaj do blizzconu bo ma się dziać odnośnie przyszłości "gry".

1.Populacja zazwyczaj jest spora na początku każdego sezonu, potem stopniowo spada i zostają ci którzy lubią monotonną farmę aż do bólu.

2.Oczywiście że jest, idzie się do karczmarza by ten przeniósł cię na mała arenę w której możesz się pojedynkować, jednak nikt tego nie robi, bo wszystko jest tak skopane odnośnie PVP że nie ma sensu.

3.Różnie jest z klasami, ludzie grają tym co jest aktualnie najlepsze do robienia wysokich szczelin, a to zazwyczaj zmienia się z sezonu na sezon.

4.Itemizacja to najgorsza część tej gry, wszystko wypada dosłownie pod ciebie, wystarczy kilka dni i masz endgamowe EQ. Potem pozostaje ci farmienie itemów do buildu które mają tylko perfect rolle.

5.Buildy są różne, masz po 4-5 setów na klasę + legendarne itemy z których możesz wykombinować coś ciekawego, lecz jak zwykle zawsze znajdzie się jeden słuszny build który będzie "must have" chcący robić najwyższe szczeliny solo

6.Grania w PT to jedyne słuszne wyjście, robienie bounty, szczelin we 4 idzie znacznie szybciej, masz bonusy do expa i lootu. Więc tak opłaca się i to bardzo.

Moja propozycja. Nie graj w POE jeżeli oczekujesz że to "diablopodobne" coś jest choć w 5% podobne do Diablo 2. Oprócz podobnego stylu graficznego ta gra nie ma nic wspólnego z Diablo.

ok to zostaje wtedy POE.

dzięki wielkie za udzielone odpowiedzi

World of Warcraft!!!!

a jak h&s to weź idź grać w diablo ale 2

a jak coś nowego to w POE

Gralo się kiedyś ostro w D2 wiec naszła ochota na pogranie w D3 w związku z czym mam parę pytań.

1.Populacja spora?Podzial na mini serwery jak w D2 czy europejski świat globalny?

2.PVP istnieje?:) walka za miastem w d2 dawała sporo frajdy

3.Najmniej popularne klasy postaci? Dlaczego?

4.Itemizacja.Czy później wszyscy lataja w tym samym?

5.Buildy są różne czy po 1 na klasę?

6.Oplacalne granie w pt?